Svátek má: Ester

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Už dali Zemanovi plínky , aby nechodil po Lánech s pochcanýma kalhotama jak to vidíme na obrázcích v Googlu ?? To nás tedy reprezentuje opravdu pěkný prasátko to dělá i v zahraničí ??!!
• Naprostá většina českých občanů už ví,že Rusko je válkychtivá země,čučkaři co si hrají na jadernou supervelmoc,která už vyhrožovala zemím EU i Česku zničenim atomovými raketami,když postaví mírový raketový deštník na ochranu proti jeho agresi a loupežení
• Bakala fakt dobrej sponzor pro socanskou lůzu za Zemana,jak ji nazývá Zeman,když Šlouf tahal kufry peněz od Bakaly do zastavenýho Zemanovýho Lihovýho domu žéé?Zmrd tedy nebyl jen jeden-zmrdi byli VŠICHNI TŘI,TUNEL NA MUS podepsán také premiérem ZEMANEM
• ČSSR rozkradl a rozpůlil privatizací proruský SOUKMENOVEC Klaus,MONTOVNY s fašouny nám dotáhl obrovskými úlevami v daních za své vlády známý Putinův slouha soudruh Zeman,a proto z Česka odchází 500miliard,dotřetice nyní Babiš,co si krade dotace pro AGR...
• Pravda teď odchází do ciziny na 500 miliard ročně, především díky tomu, že Zeman dotáhl obrovskými úlevami na daních montovny a stamiliardami sanoval zahraniční banky, blbe co se díváš na TV Buranov s účinkujícími Burany se všemi Pitomii ..!!
• Pravda teď odchází do ciziny na 500 miliard ročně, především díky tomu, že Zeman dotáhl obrovskými úlevami na daních montovny a stamiliardami sanoval zahraniční banky, blbe co se díváš na TV Buranov s účinkujícími Burany s Pitomii ..!!
• Co prodaná voda kapitalistům , ale ty podrazy Zemana za jeho vlády - kdy obrovskými úlevami na daních na 30 let pro imperialisty způsobil stav , že na 500 miliard zisku odchází z Česka každý rok jak vy říkáte fašounům !!
• Wollner ? Moravec ? Fridrichová ? A zrovna lháři ?? Jen zpravodajci uvádějící lživá tvrzení Vaculíkových soukmenovců a Zemana , podvraťáckých proruských demagogů na pravou míru , a jen pravda ty soudružské estébácké podvraťáčky sere nejvíce !
• Havloidi co někdy vládli?POLITRUKBLBE je známo,že tady vládl Klaus,po něm jak říkáš ty,socanská lůza počínaje Zemanem a dalšími zloději jako křišťálově špinavý Gros,Špidla a Pablbek,po něm chvíli ODS a pak zase socanská lůza.KDY VLÁDLI HAVLOIDI KRYPLE?
• Všecko v Rusku bylo vyšpioněno a uloupeno.Rusko okupovalo 45 let 14 zemí,rozvrátilo jejich ekonomiky a povraždilo jen v Pobaltí a Polsku přes milion nevinných lidí.Dnes by znovu chtělo okupovat a vraždit v evropských SUVERÉNÍCH státech a proto máme NATO.
•  S tím určitým politrukblbem z Liberce,co mlátil v pohotovostním pluku SNB obuškem demonstranty do hlavy a jednou si sám rozšvihl obuškem hlavu a od té doby je tupej a přiblblej, co má dnes zase noční směnu,to bude zase tady sranda hihihih
• Už našli hrdinní loupežní ruští pohraničníci vyznamenaní Putinem - co přepadli ty 3 ukrajinské lodi atomové bomby , co jimi chtěli jak tvrdil soudruh imperialistický kapitalista kágébák fízl Putin zničit most na Krym ?? Našli nebo nenašli Vaculíku ??
• Ukrajinská církev se osamostatnila,nakopala patriarchu Kyrila,pro kterého je Putin největší Bůh doprdele. A ušatý trpajzlík imperialistický kapitalista fízl Putin co mu díky Novičoku byla identifikována celá rozvědka GRU se posral vzteky a přísahá pomstu
• Za kolik je Vaculíku dneska v Rusku hořící tvaroh z ropy , co jej Putin tak pro lidové masy vychvaluje, když není dost normálního tvarohu a hlavně kolik dneska stojí masro v Rusku politrukblbe v.v. ? A už ti Putin poslal čerstvé ranní demagogické sračky ?
• Určité politrukblbé h o v n o z Liberce, napiš nám zase nějakou hlášku,ty to tak umíš hezky určitě soudružsky politicky zamrdat!Musíš to ale zmrdat víc úderněji,političtěji určitěji domrdat a s ODS,Piráty pořádně vymrdat určitý zmrde mrdavý vymrdaný ....
• Vaculíku už si konečně uvědom , že Masro je frajer a ty jsi proti němu jen neschopný fízl Miki , kterého Havel vykopal z ČSLA pro neschopnost a buzerantství , teď už nejsi plukovníkem ale pouze politrukblb v.v. !!
• Naprostá většina Českých občanů ví ,že Rusko je válkychtivá země,čučkaři co si hrají na jadernou supervelmoc,která už vyhrožovala zemím EU i Česku zničenim atomovými raketami, když postaví mírový raketový deštník na ochranu proti jeho agresi a loupežni...
• Po zuby vyzbrojený žid Putin číhá na hranicích s Ukrouši s tisícovkami tanků čeká zase na vhodnou příležitost,když mu zelení mužici vyšli jen na Krymu,čučkař obvinil Ukrajince,že prý atomkami chtěli zničit most.Rusu věří jen blázen nebo agent StB či KGB
• BIS- to pěkně nandala proruskému čučkaři Putinovu slouhovi, kolaborantu Zemanovi , se kterým souhlasí už jen Kolaborantský Spolek Českých Mafiánů KSČM a Spolek Pitomiových Dementů SPD , to má opravdu ale dementní stařec nad hrobem pěkné zastánce !
• Nějakej osel tvrdí,že Babišovi přibývají hlasy,minulé volby ANO projelo,přestoźe místní placení mediální žoldáci tvrdili,že drtivě vyhraje,do senátu se nedostal žáden komunista, SPrDák a jen 1 posranec za ANO a další volby ANO projede úplně stejně !!
• Daňoví poplatníci jsou rádi,že BIS rozkrývá ruské špiony,co jich řádí všude mraky a že NATO umožňuje nemít stopadesátitisícovou armádu plnou důstojnických lemplů a politrukblbů jako je fízlovský práskač Vaculík z Kolína nebo určitý politrukblb z Liberce
• Zdejší stránky opětovně vytapetovalo známe zoufalé putinoidní h o v no se jménem Stanislav Vaculík,28002 Kolín, Benešova 757,politrukblb.Jde o neuvěřitelného bulíka,práskače fízla a pitomce StB MIKI 20081953 proti kterému je pan Donald Masro sekáč !
• to byla pořádná svině,ten zmrd zasranej nedochlastanej