Svátek má: Valdemar

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• ČSSD, ODS a Topáci na čele s kaloskem během 3 let okradly stát o 15 MILIARD Kč! přičtěte sto miliard za OKD, 63 Miliard za IPB, nadhodnocené církevní zlodějiny o 73 miliard! ... dál už musím jenom zvracet z těchto proradných zločinců!
• U mladých a vzdělaných vyhráli Piráti, lidé bez maturity dávali přednost ANO a SPD. Proradná havloidní pakáž si vždy hledá omluvy své neschopnosti a zločinnosti. Jenže občané mají rozum a Pirátům a havloidům věří jenom vypatlaní fašisti!
• Zvysuji se důchody ale málo,vsude se zdrazuje, za Babise stouplo najemne uz 2x, ceny potravin na trhu zvysily rovněž 2x, BABISI FUJ, DŮCHODCI SE DOSTAVAJI DO DLUHOVÉ PASTI A EXEKUCÍ, JE JICH 4X VÍC NEZ V R.2010.!!
• Kdyby se volilo do sněmovny, dominovala by opozice v čele s Piráty, vítězné hnutí ANO by podle výsledku eurovoleb získalo ve Sněmovně 56 z 200 poslanců,hlasy SPD a KSČM by k většině nepomohly.ODS, Piráti,STAN s TOP 09, KDU-ČSL by měli dohromady 110 hla...
• Systém v ČR nutí lidi posuzovat život jen podle prachů. Jiné hodnoty se neuznávají. Proto je v pořádku když lidi volí Babiše který jim konečně zvýšil platy a důchody a důchodcům nad 65 let poskytl slevy na dopravu. To je mimořádně důležité a správné
• Co ČSSD,ale úpadek levice je neuvěřitelný,kokotikmunisti dostali jen 6%hlasů naprosta katastrofa,příště ze všeho vypadnou..Nikdo už nechce mít nic s komoušema,ti vymřeli a vymírají dál,ještě před pár roky dostali i 10%.Teď už na ně čeká jen krematórium !!
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro Agrofert s nebývalou zlodějnou Babiše už ubírá na síle,dohání je čisté ODS,které získává stále větší důvěru,po vykopnutí Klause z ODS a Zemana z ČSSD, kvůli zlodějské oposmlouvě je ODS nejperspektivnější!!
• Havel tu bolševickou politrukblbou svini buznu plk.Vaculíka,co se ukájel jako politruk na mladých prdelkách branců vykopal zČSLA a z jím zabavené vily po emigrantovi šachistovi Pachmanovi,kterou dostal za věrné lhaní a fízlování spoluobčanů od KSČ!!
•  Po germánské likvidaci následovala u nás likvidace ruskými šmejdy.Tisíce ruských agentů vytvářely s českými fanatickými komunisty teror,Klondike,kde statisíce estébáky s Rusáky vytvořených politických vězňů rýžovalo Rusáky ukradený uran za stamiliardy...
• Ročně na dividendách odchází z ČR 294 miliard Kč!!!nizozemí56,6 mld-Lucemb-38,6mld-Něm 39,1 mld,Rak 33,4 mld,Fr-22,4 mld! NEJVYŠŠÍ ČAS popohnat ZEMANA,KTERÝ TO VŠECHNO ZPŮSOBIL ZVANÍM CIZÁKŮ PRO NĚ VYHODNÝMI POBÍDKAMI ODPUŠTĚNÍM DANÍ K ZODPOVĚDNOSTI!!**
• Zemanovi papaláši ČSSD za vedení premiéra Zemana 1998-2002 dotáhli OBROVSKÝMI ÚLEVAMI NĚMECKE KAPITALISTY, sanovali banky,stamiliardy díky Zemanovi v trapu KAŽDÝ ROK!KLAUS UDĚLIL AMNESTII BEZ VĚDOMÍ,SOUHLASU ODS O VLASTNÍ VŮLI...prznident ZA ZEMANA
• Sovětský Svaz- osvoboditel ?? Ve skutečnosti byl ale NEJVĚTŠÍ lupič a kurva.Konečný seznam ze dne 7.7.1945 obsahoval 32 podniků s 57 závody,které byly kompletně demontovány a odvezeny z Československa do SSSR. RUS=Okupant+NEHORÁZNÝ ZLODĚJ A LUPIČ !
• Válka na Ukrajině? Zatim tam valčí jen Putin se svymi zelenymi neoznacenymi muziky a sestreluje dopravni letadla. Měli si vzít přiklad z Oděsy, tam rebely hned v začatku radši hned upálili a valka nevypukla... Fakt vynikající řešení na ruský fašisty! ...!
• Fanatičtí lampasáci,to je vždy neštěstí pro společnost to musím vědět já lampasák plk. ing. Stanislav Vaculík, komunistický blb politrukblb v.v.,agent StB Miki 20081953 co jsem zdělával arabáky v ČSLA na boj proti západu za totáče NEJLÉPE!!
• Lidi zcela rozumně se na Babiše vysrali, proruská levice- Komický Spolek Čůráků KSČ a Sebranka Pitomiových dementů co by chtěli mít v Česku Putinovo diktátorství dostali jen 3, slovy tři hlasy, a to všichni estébáčci vyřváváli na PZ že to hodí SPD!!
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro Agrofert s nebývalou zlodějnou Babiše už ubírá na síle,dohání je čisté ODS,které získává stále větší důvěru,po vykopnutí Klause z ODS a Zemana z ČSSD, kvůli zlodějské oposmlouvě je ODS nejperspektivnější!
• Místní kolínští estébáčci, falešní proroci co prorokovali vítězství SPD,svůj žal zapíjeli až do rána v knajpě u Kata, pak už nachmelení obvinili lháře a demagoga Vaculíka ze špatně vedené podvratné lživé propagandy,nakopali mu doprdele,a z knajpy vykopali
• Velmi slabou účast na volbách do Senátu a EU se naučili využívat placení soudruzi ze Stohoven. Pak jim vychází že šmejdi z demostraniček by vyhráli volby. Až příjdou ty parlametní a 70% lidí přijde k volbám - budou zase v pr deli. Tak to v ČR chodí.
• Špinavé ANO,zasviněné evropskými dotacemi pro Agrofert s nebývalou zlodějnou Babiše už ubírä na síle,doháni je čisté ODS,které získává stále větší důvěru,po vykopnutí Klause z ODS a Zemana z ČSSD, kvůli zlodějské oposmlově je ODS nejperspektivněší
• Seznam-zprávy jenom lžou a lžou. Pátá kolona v ČR
• Pokud by Pražská fekální organizace ČSSD měla napravovat ČSSD - bylo by to jakoby po válce vylezli v rajchu Hitleři z děr a chtěli zasebudovat 4.říši. Pražáky je nutno zrušit a některé zatknout za podvody a obohacováníse na funkcích. Viz Poche Březina atd
• Naprostá většina českých Pitómiů se rozhodla proto volit jen Pitómie Pitómia Tómia Okamůry,kterého na volebním lístku zakroužkovala,zástupce všech Pitómiů světa, náš milý Tómio Pitómio ze Spolku Pitómiových Dementů SPD přesto nebyl zvolen!!
• Pražská ČSSD je právě centrum prašivosti ČSSD. Všichni šmejdi pochází odtud. Je to naprosto zkažená banda kterou lze srovnávat s Pražskou špinavou ODS,kde kradení a podvody je základ činnosti. Šmejdi ČSSD se od ODS nakazili a jsou už ještě horší.