Svátek má: Filip

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• co mě nasere kdykoliv a kolikrát chci,zavolám policii,nebo ho dostanu,až k soudu,když budu chtít.Takže si nemyslete hošánci feťáci,zlodějíčkové,politici a managemente urč firem,že jsem jen nějaký ´´směšný´´ blbeček,ale klidně si to o mě myslete.
• A navíc podvody personálních pracovních agentur a nebo i urč.firem v Libereckém kraji ,mám pořád uložené písemně.A na jakéhokoliv feťáka,zloděje,co mě nasere kdykoliv a kolikrát chci,zavolám policii,nebo ho dostanu,až k soudu,když budu chtít.
• protože já občan Libereckého kraje a této země,jsem jeden z mála lidí v této zemi,co nelže,nic neukradl a cituje pravdu.A navíc podvody personálních pracovních agentur a nebo i urč.firem v Libereckém kraji ,mám pořád uložené písemně.
• ,tak uvidíme,až skončíte na/po soudech,zda jsem v životě´´jen směšný´´,jako bývalý státní výborný zaměstnanec a slušný člověk ČR,protože já občan Libereckého kraje a této země,jsem jeden z mála lidí v této zemi,co nelže,nic neukradl a cituje pravdu.
• ,jestli si myslíte vy nevychovaný exoti např cigoši,feťáci,nebo politici,či management urč.firem,že jsem ´´jen směšný´´,tak uvidíme,až skončíte na/po soudech,zda jsem v životě´´jen směšný´´,jako bývalý státní výborný zaměstnanec a slušný člověk ČR.
• .A tím myslím policii této země,jestli si myslíte cigoši,feťáci,nebo politici,či management urč.firem,že jsem ´´jen směšný´´,tak uvidíme,až skončíte na/po soudech,zda jsem v životě´´jen směšný´´,jako bývalý státní výborný zaměstnanec a slušný člověk ČR.
• ,takže čím více mě budete srát,tím více se toho dozví.A tím myslím policii této země.jestli si myslíte cigoši,feťáci,nebo politici,či management urč.firem,že jsem směšný,tak uvidíme,až skončíte na po soudech,zda jsem ´´jen směšný´´.
• A klidně o mě lžete určitá smetánko,nebo exoti,já mám v zásobě další informace o Vašich levárnách,které mohu zveřejnit.Jak žijí urč. cigoši,po feťáky,zloděje,po politiky a management firem,apd,takže čím více mě budete srát,tím více se toho dozví.
• naopak prokoukli ty Vaše levárny zpětně spolu s urč.pokryteckou smetánkou např z managementu urč firem zpětně a urč.politiky v ČR .A klidně o mě lžete určitá smetánko,nebo exoti,já mám v zásobě další informace o Vašich levárnách,které mohu zveřejnit.
• !A směšná jste akorát vy pražská kavárno a sere vás,že Vám ty Vaše žvásty už občané nežerou,ale naopak prokoukli ty Vaše levárny zpětně spolu s urč.pokryteckou smetánkou např z managementu urč firem zpětně a urč.politiky v ČR .
• SMĚŠNÝ je v tom,že věří na to,že jeho slovní průjem čte někdo,kdo s tím může něco udělat!A směšná jste akorát vy pražská kavárno a sere vás,že Vám ty Vaše žvásty už občané nežerou,ale naopak prokoukli ty Vaše levárny zpětně,takže setěr.
• na jeho volební HLAS mu každý papaláš z vysokaSERE!je to TAPETÁŘ!A to se ještě uvidí,kdo na volební hlas v této zemi koho kašle,až o papaláších řeknu i jejich další svinárny,kterých se dopustili,ono všeho do času,já mám v životě času dost.
• NEJVĚTŠÍ a hooodně SMĚŠNÝ EXOT je ten co sebe označuje za slušného občana LIBERECKÉHO kraje!..Největší směšný exot jste naopak vy,co tu o občanovy Libereckého kraje lžete a myslíte si,že Vám to ostatní žerou,ale nežerou exote,takže setěr.
• NEJVĚTŠÍ a hooodně SMĚŠNÝ EXOT je ten co sebe označuje za slušného občana LIBERECKÉHO kraje!SMĚŠNÝ je v tom,že věří na to,že jeho slovní průjem čte někdo,kdo s tím může něco udělat!A na jeho volební HLAS mu každý papaláš z vysokaSERE!je to TAPETÁŘ!
• [IMG - [odkaz] - РАСПРОДАЖА БРЕНДОВЫХ ЧАСОВ. СКИДКА ДО 50% НА ВЕСЬ КАТАЛОГ! НАЖМИТЕ НА ССЫЛКУ, ЧТОБЫ УЗНАТЬ О НИХ ПОДРОБНЕЕ [odkaz] купить часы в интернет магазине Доставка по стране 7 - 14 дней с момента заказа [IMG - [odkaz] - Распродажа...
• A policisti by měli bužírky a pár vychovných by jim ještě přidali.A 2 procenta HDP ze státního rozpočtu z ČR, by se pro slušné občany této země využilo daleko smysluplněji.To je vše,co jsem chtěl citovat zde na prvních zprávách.Zatím.
• Těmto všem exotům po světě od muslimů,po feťáky,zloděje,po velmoce a politiky,bych dal jako ´´náboje a zbraně´´ pouze hromadu hnoje a to by jim na válku mezi sebou mělo bohatě stačit.A policisti by měli bužírky a pár vychovných by jim ještě přidali.
• A nakonec jako občan ČR Libereckého kraje napíši něco vtipného.Těmto všem exotům po světě od muslimů,po feťáky,zloděje,po velmoce a politiky,bych dal jako ´´náboje a zbraně´´ pouze hromadu hnoje a to by jim na válku mezi sebou mělo bohatě stačit.
• Budeme nějakým amíkům dávat 2HDP na zbrojení a pak rusové od nás neodeberou ani jednu lokomotivu na export kokoti,hlavně že smetánko budete mít zajištění 2HDP na zbrojení pro amíky,ale lidé ve Škodě nebudou mít více práce vlivem Vaši válečné politiky.
• A jestli rusáci ,muslimové,američani,debilní ukroši Porošenko Turčiněve a další exoti nemáte co na práci,že vymýšlíte jen válečné píčoviny a nebo píčoviny pro Mohameda,začnete makat rukama na směny a přesčasy a oni vás ty píčoviny přejdou kokoti pitomí.
• To cituji já občan ČR Libereckého kraje,abych se v této zemi cítil jako v zemi,kde chci žít a nikoliv bordelu,jako se tu cítím už dlouhodobě.A to štvaní proti rusku,nějakou válku si strčte do prdele,mě zajímá naopak vyvážení např lokomotiv do ruska.
• stejně jako urč.smetánka či urč.poslanci před soudem soudcům za své miliardové,mnohamilionové kauzy a ještě jim zamává z daň rájů.To cituji já občan ČR Libereckého kraje,abych se v této zemi cítil jako v zemi,kde chci žít a nikoliv bordelu.
• aby se v ČR nestávalo i to,že když feťák a zloděj krade lidem věci v domech po okolí,tak pak policie udělá na ně ty ty ty a on se jim vysměje,stejně jako urč.smetánka či urč.poslanci před soudem soudcům za své miliardové,mnohamilionové kauzy.