Svátek má: Hedvika

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• Ten pohřeb byla další porážka kavárny,která hlásá:"Hlasem lidu jsme my!", najednou se ukázalo,jak jsou malí,bezvýznamní i když ovládají média,tak jak na ně lid zvysoka kašle.Obyčejnými lidmi opovrhovali,až se jim to měrou vrchovatou vrátilo zpět.
• Tomu není,pane Velebo,co dodat,vystihl jste vše brilantně.Už těch šmejdů mají lidi plné zuby a že jim to o volbách dáme dožrat,na to můžou vzít jed. Proč lidé nemilují Halíka,Hutku,Belohradka,Chovan​​​​ce nebo třeba manekýna Fialu podobně?
• ČECHy ROZDĚLUJÍ GAUNEŘI,KTEŘÍ NEUMÍ UNÉST PROHRU VE VOLBÁCH A TO JIŽ NĚKOLIKA. PRAŽSKÁ KAVÁRNA A SPOL NEUMÍ BOJOVAT FÉR.JSOU TO OBYČEJNÍ HAJZ.OVÉ! STEJNE PROHRAJI ZNOVU.LIDI TO VIDI u Gotta se to ukazalo. Kolik prislo na komousku Chramostovou ? jen oni..
• Co slavíme 17.listopadu?Likvidaci Československa Klausem,devastaci soběstačného zemědělství Babišem,podporu montoven za Zemana,maturity bez matematiky,příliv imigrantů tmavé pleti Babišem,bankroty a exekuce pro 2 miliony občanů dík Zemanovi.
• CO ČT, TO Oligarcha a zloděj Bureš mi zvýšil důchod od doby co byl ministr financi a pak premier o necelý 2000Kč, najem mi stúpl o 3.500 a za otraviny dam za měsic vic o 2000 tisice, a to pry přidal na duchodech ale HOWNO PŘIDAL,!! UBRAL FUJ BABIŠU!
• plk.Stanislav Vaculík,špion StB Miki20081953 zKolína,řízený z KGB,nyní z GRU,ambasády RF,přímo zodpovědný ve vytváření proruských demagogií,každý měsíc posílá vlastenecko-vojenský formulář s výmysly,demagogiemi dostane 30stříbrnýchOPĚTOVNĚ VŠE zasZASVINIL
• Ožralec Zeman blijící na klenoty je záminkou místní lůzy ke lži,že Havel byl opilec.Rath z ČSSD za Zemana s miliony v krabici k tvrzení,že Kalousek je kraďousek.Babišovy zprivatizované,nakradené miliardy jsou důvody místních zmrdů ke lžím,že ODS kradl
• Eště za Kalóska bul nélepči poměr výše důchodu k výši platům, teď se ukázalo, že za Babiša je néhorší, diky inflaci a zvyšováni platů sme my důchodci hluboko poklesli, zlaté Kalósek se 40 Kč s INFLACÍ 2% ale bez dvojnasobných najmů a zdražených bytů!!
• Zlaté česke komoušské svině celá 30 léta kolaborovali s Henleinovci. Příkladem jsou časté schůzky a konzultace mezi Gottwaldem,Kopeckym,na druhé straně KH Frankem a Henleinem.Komunistická kurva Kopecky už na počátku 30let plánoval předání Sudet Německu
• Zlaté česke komoušské svině celá 30 léta kolaborovali s Henleinovci. Příkladem jsou časté schůzky a konzultace mezi Gottwaldem,Kopeckym,na druhé straně KH Frankem a Henleinem. Ta komunistická kurva Kopecky už na počátku 30let plánoval předání Sudet Něm...
• Za 5 rokú Babiša všetko v prdeli , najmy od ftedy dvojnasobné , potraviny , zelenina , elektrika a plyn taky ... a důchody nezvýšil ani o pětinu , zato dotace si sebere šecky , dotační HAMOUN IMPERIALISTICKEJ ..
• Sodruzi komunističtí estébáčci kvičí vztekem, kvičí a kvičí, prdí vzteky a je to tady moc fajn, poslouchat jejich kvičení, jak je ústavní soud poslal doprdele i s Babišem a Filipem!!
• Okradení církví zarazil ústavní soud.Sláva,žijeme v právním státě,dobrá pro nás všechny občany ČR.Politická moc si nemůže dělat,co si zamane. I když si současná vrchnost ANO,ČSSD,KSČM s podporou SPD a Zemana moc snažila,druhé okradení církví NEPROŠLO!
• Celá ta ostuda s přehnanými restitucemi odsouhlasenými o půl noci hlasem trestance připomíná frašku s odpůstky. Ústavní soud donutil všechny občany včetně nevěřících - platit odpůstky církvím. Co jiného to je ? Jako ve středověku.
• Nevěřící občané by měli napadnout mizerný rozsudek Ústavního soudu u soudu Evropského. Je ostudou celé justice v ČR že má hloupé soudce, kteří tak šíleným způsobem porušili práva nevěřících občanů - kteří jsou církvemi ždímáni jako otroci.
• Ústavní soud ČR se choval nekompetentně když si nevšiml přehnané výše náhrad pro církve i skutečnost, že byli nevěřící občané donuceni platit způsob života církvím. Tím poškodili závažným způsobem práva nevěřících a umožnili je obrat o značné sumy.
• Naprostou ohavností je skutečnost,že katolíci s ODS a Lidofci donutili nevěřící občany platit dlouhodobé závazky církvím ( 30 let). Žádný slušná stát v Evropě nenutí nevěřící aby platili způsob života církvím. To je zlé donucení. Mají platit jen věříc
• Ústavní soudce Jirsa lezl při odůvodňování mizerného rozsudku o zákazu zdanění přehnaných církevních restitucích do zadku církvím a opozici více než je zdrávo. Jirso ,když neumíš spravedlivě soudit - tak raději zalez Lidovcům do zadku celý a už nevy...
• Ústavní soud by se měl za podporu přehnaných církevních restitucí stydět. Zarážející je že uznává dohodu o vypořádání státu a církvi platnou i po tom co církve hromadně žalují stát o další majetek,protože mají málo. Přitom dostaly paušální odškodnění p...
• Češi jsou po zkušenostech s katolickou církví většinou ateisté. To Ústavní soud neví že k církvím se hlásí méně jak 10% občanů ? A přesto přisoudí hrstce prolhaných prelátů majetek a finanční náhrady za stamiliardy,kterou musí všichni nevěřící splácet.
• Česká televize je nejmocnější nástroj Prasečích médiíStohoven se kterými vrtí Temné síly moci. ČT spolupracuje s neziskovkami i pohrobky Hitlera,Habsburků,Vatikánu a Sudetů co mají zájem restituovat Česko.ČT pomáhá prasit i naši historii.
• Benderovské zmetky je možné vidět ve zprávách normálních televizí každý den i s odporným Prasečenkem a Kolomojským. To jsou nástroje Temných sil světa a v jejich prospěch rozesírají,Ukrajinu,Rusko i Evropu. Kolomojský i Prasečenko jsou mimořádně hnusní.
• Pokud poslanci ANO zachrání všivou ČT která vydírá Babiše a nutí ho tolerovat její existencí tak na dlouhou dobu poser rou občanům ČR možnost změnit k lepšímu zasviněnou veřejnoprávní televizi a ta bude dál prasit politiku ve prospěch ODS,TOP a Bakalu.