Svátek má: Čeněk

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• KDO DOVÁŽÍ TA KVANTA ARABOMUSLIMNEGRŮ V NAŠICH NÁKUPNÍCH CENTRECH!POKUD SI DÁMY A PÁNI POLITICI PŘEJETE MÍT ZA SVÉ VOLIČE ARABOMUSLIMNEGRY IMIGRUJTE DO AFRIKY NEBO ARABSKÝCH STÁTŮ.MY TO ZDE NECHCEME!TRESPASSERS BEWARE
• VLÁDA,JAKO ODKLONĚNÍ POZORNOSTI ZVOLILA TANEČKY KOLEM MINISTRA KULTURY,PROTOŽE BY SE OBČANÉ ČR PTALI A MAJÍ SE PTÁT,JAK TO,ŽE NEGR MÁ VÍZUM ČR A ZNÁSILNUJÍ V ČR DĚVČATA,V NEMOCNICÍCH SESTRY NEBO VRAŽDÍ BLONDÝNY PO SÍDLIŠTÍCH!CHCEME VLÁDO ODPOVĚD!
• Jedinej kdo do ČR dováží a může dovážet na své latifundie muslimonegry je pan Babiš Al-Hrabiš, což činí v míře neúměrné, kdo jiný by mu za 12 tisíc dřiny na polích Agrofertu a v Kosteleckejch smradlavejch sračkách z masa-nemasa by na něj dřel?ČECHY ČEC...
• MINISTERSTVO ČR JE SLOŽENÉ Z VLASTIZRÁDCŮ,KTEŘÍ ZAVAŘÍ BUDOUCÍM GENERACÍM TÍM,ŽE VYDÁVAJÍ OD DOBY ZELINÁŘE ZE Z PLZNĚ A AL HAMAJDY VÍZA,DOKLADY ETC-JAK DOPADL NEGR,KTERÝ ZNÁSILNIL DĚVČE POBLÍŽ TEREZÍNA.HAMÁČEK VŠE UTUTLAL,PROTOŽE CHOVANEC MU DAL POBYT!
• Jedinej kdo do ČR dováží a může dovážet na své latifundie muslimonegry je pan Babiš Al-Hrabiš, což činí v míře neúměrné, kdo jiný by mu za 12 tisíc dřiny na polích Agrofertu a v Kosteleckejch smradlavejch sračkách z masa-nemasa by na něj dřel??
• BUDEME MÍT KONEČNĚ NATOLIK STATEČNÉHO POLITIKA-KY,ABY ZAMEZILI JAKÉKOLIV MIGRACI A J.USAZOVÁNÍ V ČR!ZRUŠIT NE-ZISKOVKY!JE NUTNÁ POMOC NAŠIM DĚTEM A LIDEM,A NE ARABOMUSLIMNEGRŮM!NEZAJÍMAJÍ NÁS JEST-LI JSOU LEGÁLNÍMI MIGRANTY NEBO NELEGÁLNÍMI.ČECHY ČECHŮM!
• KDYBYSTE SE RADĚJI BAVILI O TOM,CO UDĚLÁME S TÍM,ŽE MINISTERSTVO VNITRA TISKNE VE STATISÍCÍCH VÍZA AD PRO EKONOMICKÉ MIGRANTY ARABOMUSLIMNEGRY!PRO NAŠE MLADÉZ DD,RODINY BYTY NEJSOU,ALE PRO PARAZITY Z AFRIKY A AR.ST. NE-ZISKOVKY MAJÍ BYTY ZA NAŠEDANĚ!
• Ať ČT udělá brněnské hovory bez pedálů o cyklistice, kde se mohou excyklisté dostatečně vyplkat, bude to podívaná aspoň jejich rodiny. Dostanou honorář a my zase zpět krásný a nepřerušovaný přenos TdF, který stojí tolik peněz !
• Jedině pohraničníci jako Chazar Z.SVĚRÁK mohou chránit stát. Už jednou stál na čáře před dráty s vysokým napětím a chytal ty zmrdy,co chtěli zdrhnout do Bavor.Bohaté Němce+Sudeťáky ale vítal s otevřenou náručí
• Ano,velikán Hutka přeci patří mezi,česká jelita! ne je to potulný žebravý písničkář lezoucí do prd.le každému kdo mu zaplatí.Co za pár stříbrňáků bude kvákat cokoli. Hutku znám osobně ještě z doby,než za doložku všechny napráskal StB.
• Hudka je umělec z prasečho chlívku,krmeného zbytkama pražské kavárny. Závistivý parazit a nemakačenko, kterého měl plné zuby i ožralý Havel jak mu lezl do zadku...!!Od převratu nedal dohromady akord a neumí to vydýchat. NULA...
• Komunisti prosadili zákon o zločinné privatizaci.To znamená že hlavní strůjci zločinné privatizace a pučisti z Václaváku Klaus,Zeman,a hlavní příjemci v zločinné privatizaci Babiš sKellnerem mají už na kahánku soudruhu estébáčku Vaculíku,politrukblbečku?
• Určitý blb politrukblb z Liberce si myslí,že Havel byl premiérem a mohl zašantročit jako Zeman stamiliardy za sanaci bank a za prsty mu zůstat ruský dluh,vidíte soudruzi,co zde máte za imbecila?Ty Kauzy OKD,MUS a FOTOVOLTAIKA vznikly za PREMIÉRA ZEMANA!
• USA že štve do valky na Ukrajině? Ukrajinskou zemi okupuje soudruhu na Donbase a jinde OKUPANT Putin, bez jeho štvaní proti Ukrajině a jeho podpory zkrachovalých proruských povstalců sestřelujících dopravní letadla by už dávno vyhynuli hlady!!
• Pan prezident Zeman je náš nélepčí prezident všech dob. Za něj budeme bojovat ze zbraní v ruce! A já blb politrukblb plk.Standa Vaculík jsem vytáhl ze skříně špuntovku a pojedu se svým čučkařským vrchním velitelem na vozíku a kolínskými dědky do bojéé...
• Kapitalistický systém směřuje v Rusku a v ČR na rozdělení společnosti na výrazně bohaté a výrazně chudé.Ale to i chtěli zakladatelé Prognostického ústavu z KGB kde byli zaměstnáni agenti z KGB Klaus, Zeman,Ransdorf,Dlouhý a další agenti KGB z Ruska!
• Jedině pohraničníci jako já mohou zachránit stát, už jednou jsem stál na čáře před dráty s vysokým napětím a střílel ty zmrdy kulometem,co z ČSSR chtěli zdrhnout do Bavor,bohaté Němce Sudeťáky jsem ale vítal s otevřenou náručí.Vaculík,blb politrukblb v.v.
• Dědku Vaculíku,chováš se jako kolaborant s Putinem,jsme naštěsti v NATO,Zemanův Čučkaři, a sestřelili MH17 Doněčtí čučkaři,kterým fašista Putin zapůjcil Buk,sponzoruje je zRuska proto za ně i odpovídá.Vyměň si plínku,s-mrdíš už na dálku,Zemanův pochcanče
• Nic než národ a nic než vlast!Však Zemana zajímají jenom pikle a ten chlast!Sídlí v hradu,staví zábrany, stará se jen o svoje ochrany!Však my voli,co toho vola volíme,za ním v šiku stojíme,je přece náš velitel a všech nás estébáků Spussytel!
• ČT davá všem politikům prostoru ažaž. Pravda ale je,že neobstoji před otázkami na tělo,nejsou schopni argumentovat a nakonec se ukáže, že problémům nerozumí, typické je to třeba u Zemana,který potřebuje burana Soukupa zTVBuranov,aby mu nahrál na smeč
• Zeman?Buran zvolen díky prokázaným lžím,podvodům,prezident NIČITEL,existenci této pro svět politické mrtvoly vnímají v zahraničí jen v dalších ostudných skandálech země, kde spoluvládne KSČM v čele s psychicky nemocným kořalou mumlajícím nesmysly
• To by mě zajímalo bez čeho z Číny bychom se u nás neobešli. Bez hraček z jedovatého plastu, nebo bez bot, které se rozpadnou za týden, nebo bez IT-techniky, kterou můžou odposlouchávat čínští komunisti, možná bez nudlových polívek za 6 Kč.
• ale vezmeme -li v úvahu ty dva dodavatele - tak se nám ceny zvýší tak +/- o 50% v tom lepším případě. No a o kolik se zvýšila průměrná mzda a důchody. Jo jo jsou to chytrolíni ti Piráti>