Svátek má: Ambrož|Benjamín

Komentáře

Deset tisíc ?!?! – nespokojenců zaplnilo Václavák

Toto množství demonstrantů svolaných předsedou neznámé strany PRO dokázalo zaplnit Václavák.


Pokud média došla k počtu 10 tisíc účastníků stejnou metodou jako k 2% podpoře, kterou tato strana ve společnosti podle nich má, pak to se stranou PRO nevypadá vůbec špatně. Srovnejte: Jestli PLNÝ Václavák ROVNÁ SE 10 tisíc lidí, pak podpora 2% českých voličů pro PRO rovná se? Ani si netroufám to napsat.

Zmíněný, pro média neznámý předseda neznámé strany PRO, v úvodní řeči podržel kolegu Vacka, i když za něj schytal kritiku všech možných známých stran a hnutí. Podle pragmatiků měl Vacka zapudit, aby zabránil politickým škodám způsobeným jeho větou o Východu. Já, i když s tím výrokem také nesouhlasím, si naopak velmi vážím toho, že riskoval ztrátu některých příznivců a postavil se za přítele. Přesvědčil mě o tom, že není ochoten obětovat každého, na koho voliči ukážou. Netuším, kolik příznivců tím ztratil, nebo získal. Bude to podle jejich povah. Myslím, že tým, kde se jeden k druhému nemůže otočit zády, dlouho nevydrží.V sobotu jsem žasl nad tím, kam po hodinách stání došli, často staří a ne zrovna sportovně vypadající, účastníci protestu. V jejich odhodlání je naděje. Mluvil jsem například s lidmi, kteří cestovali 6 hodin než se postavili pod koně sv. Václava. Klobouk dolů, Martine a ostatní. Přál bych si, aby všichni, co se zúčastnili, mluvili o tom, co viděli a slyšeli. Média to za nás určitě neudělají. A ptám se těch, co mají důvod si stěžovat. Kde jste byli 16.9. a proč se vaše vůle po změně rovná nule? Kdo si myslíte, že to za vás odšlape a vykřičí? Až budete potřebovat ty, co mají nohy obroušené až po kotníky, může se stát, že nebudou slyšet, protože budou kopat kryt ve snaze přežít válku, které se také díky vašemu pohodlí a hlouposti nepodaří zabránit. Ale možná si jen dosyta a dlouho všichni užijeme stávající moudrou vládu.

Karel Petřík

Vláda se přece vydírat nedá!

Vláda se přece vydírat nedá!

Karel Petřík 

28. listopadu 2023
Vláda chce jednat jen v pohodlí svých představ. Nedá se vydírat nějakou odborářskou sebrankou, které se nelíbí, nebo nechce pochopit vládou vybraná řešení a šíření společensko – ekonomické záchrany. Podařilo se jí tak jedinečné spojení 80% společnosti proti sobě.

Byl jsem u Vidláka

Byl jsem u Vidláka

Karel Petřík 

23. listopadu 2023
Zvědav, zda v něm převáží bloger nebo politik, po jisté roztržce ve straně PRO. Moje rozpolcenost, zda je pro nás výhodnější jedna nebo druhá možnost, byla patrně rozhodnuta.

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“ Rajchl neumí

Demonstrace v tempu: „Do půlnoci objednáš, do rána to máš“ Rajchl neumí

Karel Petřík 

9. listopadu 2023
Je škoda, že národ, co dal světu Komenského, není sto pochopit, že účast na PRVNÍM LIDOVÉM HLASOVÁNÍ organizovaném J.Rajchlem o nepodpoře vládě může mít stejný dopad jako úspěšná stávka na Letné.

Rajchl organizuje lidové hlasování o podpoře či nepodpoře vládě

Rajchl organizuje lidové hlasování o podpoře či nepodpoře vládě

Karel Petřík 

4. listopadu 2023
To tu ještě nebylo. Je to geniální způsob, jak rozetnout gordický uzel z nesplněných slibů, pohrdání a arogance, který vláda svázala.

Jsem Evropan – kdo je víc?

Jsem Evropan – kdo je víc?

Karel Petřík 

30. října 2023
Je zvláštní vidět slavnostně vyladěné tváře při oslavách vzniku republiky s vědomím, že patří těm co včera, dnes a zítra dělají vše pro její zánik.

Co vše necháme vládu ještě pomrvit?

Co vše necháme vládu ještě pomrvit?

Karel Petřík 

20. října 2023
Chová se jako manželka, která se po svatbě změní k nepoznání. Ti co jí ve volbách řekli ano, se dnes většinou velmi diví a ty ostatní to brzy čeká. Bohužel její řádění musí snášet i ti, co jí tenkrát řekli...

Zrušili byste koncesionářské poplatky?

Ano
transparent.gif transparent.gif
67%
Ne
transparent.gif transparent.gif
16%
Nevím
transparent.gif transparent.gif
17%