Svátek má: Viola

Byznys

Velikost textu:

Slavia pojišťovna novým titulárním partnerem Velké pardubické

Slavia pojišťovna novým titulárním partnerem Velké pardubické

Slavia pojišťovna se stala novým titulárním partnerem Velké pardubické. Pojišťovna, která nese jméno se 150letou historií, a i dnes je ryze českou pojišťovnou, začíná spolupracovat s Dostihovým spolkem a.s., pořadatelem dostihů na Pardubickém závodišti.

Karel Waisser, Petr Kvaš a Pavel Sehnal při odhalení loga 129. Velké pardubické
11. srpna 2019 - 11:40

Legendární 129. Velká pardubická tak získává nové oficiální označení: 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou. Jak uvedly SportovniListy.cz, partnerství je platné následující tři roky a Slavia pojišťovna se zavázala k ročnímu plnění v řádu milionů.


Jak říkám ..."Ve Slavia pojišťovně si zakládáme na moderním přístupu k tradičním hodnotám. A jako tradiční vnímáme i závody v Pardubicích. Velká pardubická je pro většinu Čechů legendou, proto jsme se ve spolupráci s Dostihovým spolkem rozhodli, že uděláme vše pro to, aby tento tradiční závod mohl pokračovat. Letošní rok je pro nás zkušební. Naskočili jsme do rozjetého vlaku a velmi rychle dotáhli podmínky pro spolupráci. Tu plánujeme i na následující sezóny," prozradil  hlavní důvody, které vedly ke spojení s Velkou pardubickou Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny.

"Renomé závodu, vášeň pro sport, zájem veřejnosti, ale také média nás přesvědčila, že jsme nakonec zvolili Velkou pardubickou a jsme si jistí, že je to správný krok. Byť jsme firma, která si zakládá na flexibilitě a rychlé reakci na nové trendy pojišťovacího trhu, stále také ctíme tradice. Zároveň se považujeme za patrioty, pojišťovna je 100% vlastněna českým kapitálem. Cítili jsme potřebu trochu pomoci českému dostihovému sportu. Jde o spojení dvou silných českých značek," komentoval  Karel Waisser hlavní důvody, které vedly ke spojení Slavia pojišťovny a Pardubického závodiště.

"Titulární partnerství plánujeme nejméně na další dva roky. Nicméně Slavia pojišťovna předpokládá spolupráci ve střednědobém horizontu a věříme, že budeme na Pardubickém závodišti přítomni po delší dobu. Spolupráce nám dává smysl a rádi bychom ji společně rozvíjeli. Nejde jen o samotnou Velkou pardubickou, ale i o další aktivity, které město na závodišti pořádá," dodal Karel Waisser, který sám na sebe prozradil, že jezdí nikoliv závodně, ale rekreačně na koni a osobně poznal, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně.

"Velká pardubická je výjimečný sportovní podnik, legenda. Spojení se Slavia pojišťovnou vnímám jako propojení tradic a věřím, že společně tyto tradice nejen udržíme, ale budeme společně rozvíjet dál. Jsme na začátku spolupráce, nastavili jsme si nějaké cíle a jsem přesvědčen, že do budoucna budou vazby ještě hlubší a těsnější. Zahájili jsme silné a ryze české spojení dvou tradičních značek," dodal při slanostní prezentaci spojení Slavia pojišťovny se slavným dostihem náměstek primátora města Pardubice a místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Petr Kvaš.


Velká pardubická je jedním z nejstarších a nejtěžších dostihů kontinentální Evropy. Když se začala hrát fotbalová liga, Velká pardubická už měla za sebou kolem padesáti ročníků. Poprvé se běžela v roce 1874 – tedy před 145 lety. Dostihy se na stejném místě ale konaly už o několik let dříve, závodiště bylo založeno v roce 1856. Letošní 129. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou, která je také součástí mezinárodního seriálu dostihů Crystal Cup, je v dostihovém kalendáři druhou říjnovou neděli, 13. října 2019.

(ps, Dostihový spolek Pardubice, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: ps)Kurzy

0.00 
0.00 
0.00 
0.00 
0.00 

Akcie

NWR
0.1
AAA Auto
24
CETV
98.6
ČEZ
478
ECM
25.5
ERSTE GROUP BANK A
495.8
FORTUNA
194.5
KITD
5.2
KOMERČNÍ BANKA
501
NWR
272
ORCO GROUP
12.4
PFNONWOVENS
692
PHILIP MORRIS ČR A
13460
O2 C.R.
218
UNIPETROL
382.5
VIG
488.8