Svátek má: Ivan

Politika

Velikost textu:

Gabriela Koukalová uklidila Česko a sklidila pozornost svým rozhodnutím

Gabriela Koukalová uklidila Česko a sklidila pozornost svým rozhodnutím

Sportovkyně roku 2017 a biatlonistka Gabriela Koukalová na svém facebookovém profilu oznámila první dubnovou sobotu svým fanouškům a nesvým novinářům, že se rozhodla ...

Gabriela Koukalová je Sportovkyně roku 2017
8. dubna 2018 - 04:36

Gabriela Koukalová byla první dubnovou sobotu tváří akce Uklidíme Česko a v ten den na svém profilu na sociální síti se rozepsala,  co s ní bude dál ...

Milí fanoušci a novináři, dneska jsem udělala prohlášení, že příští sezónu vynechávám. Necítím se na závodění fyzicky ani psychicky, nemám vnitřní touhu vyhrávat. Chci teďka chvíli dělat i jiné věci.

Neříkám, že končím celou kariéru, třeba mi závodění bude chybět, ale teď si nedokážu představit návrat. Chtěla jsem to udělat nějak oficiálně v příštím týdnu, ale dneska při akci Ukliďme Česko mě napadlo, že si uklidím i duši a už řeknu to, co ve mně několik týdnů zrálo.

Byla jsem tento krásný den venku plná radosti a tak jsem to řekla prvnímu, kdo se mě zeptal. Věřte, že se mě na to ptalo stovky lidí denně a já to rozhodnutí opravdu zvažovala.

Důvody a původ mých zdravotních problémů se podrobně dozvíte v mé knize, která vyjde už teď v dubnu. Udělám v dalších týdnech i pár rozhovorů s médii a brzy se ozvu. Mějte se hezky, užívejte těchto krásných dní v klidu a pohodě jako já!

Děkuji všem za podporu a nezoufejte, že nebudu závodit, stejně bych příští rok nejspíš nic nevyhrála.
Snímek facebookové stránky Gabriely Soukalové, kde oznámila , co oznámilaVelký úklid Česka proběhne po Velikonocích. Přidáte se také ke Gabriele Soukalové?


(ps, facebook Gabriely Koukalové,  Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)