Svátek má: Čeněk

Politika

Velikost textu:

Z bláznivé fanynky Rossiho se vyklubala ministryně Karla Šlechtová

Z bláznivé fanynky Rossiho se vyklubala ministryně Karla Šlechtová

Pořadatele MotoGP Brno 2017 podpořila česká ministerstva školství a místního rozvoje nemalými finančními částkami, aby se tento podnik vůbec mohl uskutečnit. V depu si ministryně MMR Karla Šlechtová s jezdci pořizovala společné fotky. S Valentinem Rossim se ji to nepovedlo.

Karla Šlechtová v Brně
9. srpna 2017 - 08:41

"Grand Prix v Brně! Náš Karel Abraham se držel skvěle, velká gratulace a poděkovaní za výkon!! Vítěz Marquez se držel na prvni pozici od začátku. Fanoušci, byli jste skvělí," napsala ministryně Šlechtová na svém facebookovém profilu.


Ovšem italští novináři z motoristického webu motorionline.com ve svém  článku informovali o příliš horlivé fanynce, která italskou hvězdu tohoto sportu obtěžovala tak, jak by si to krátce před startem asi nikdo nedovolil. Následně  novináři tuto ženu identifikovali jako ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou.

Neurážejte moji matku. Mám svůj vlastní názor a nebojím se ho říci!

"Tak ta situace na MotoGP byla trochu nešťastná. Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřát před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka. To úplně ne, ale to nedorozuměni chápu. Rozumim, že soustředění před startem je velmi důležité a že je Valentino opravdu velká hvězda. Zároveň děkuji například našemu Karlovi Abrahamovi nebo vitezi - velmi milému p. Marquezovi - za super přijeti!!,“ uvedla Šlechtová na svém facebooku k incidentu.

(ps, Prvnizpravy.cz,  foto: facebook Karly Šlechtové)