Svátek má: Petra

Regiony

Velikost textu:

Město Tábor obnovuje tradici pravidelných setkání s občany

Město Tábor obnovuje tradici pravidelných setkání s občany

Město Tábor se vrací k debatám s veřejností pod názvem NA KUS ŘEČI SE STAROSTOU.

Starosta Tábora Štěpán Pavlík
16. listopadu 2021 - 07:30

„Obnovujeme tradici pravidelných setkání s občany Tábora a nabízíme veřejnosti diskuzní setkání Na kus řeči se starostou. Odehraje se v podobném formátu jako před lety za starostování Jiřího Fišera,“ uvedl starosta Tábora Štěpán Pavlík.

 V úvodu starosta a přítomní zástupci radnice představí aktuální témata, kterými se město zabývá. Posléze se otevře prostor pro dotazy návštěvníků, aby měli možnost se v osobním kontaktu s pracovníky města přímo dozvědět o detailech, které je zajímají.

To vše se odehraje v úterý 23. listopadu 2021 od 18:00 cca do 19:30 v příjemném prostředí sálu Centra Univerzita Tábor, kterému vedení města děkuje za vstřícnost a spolupráci.

Sen generací táborských sportovců se naplnil

Upozornění: podle platných mimořádných opatření proti šíření nákazy Covid-19 se účastníci besedy starší 12 let musí prokázat bezinfekčností: PCR test ne starší 72 hodin, antigenní test ne starší 24 hodin, 14 dní od plynutí druhé dávky očkování, doklad o prodělání nemoci v posledních 6 měsících. Při besedě je nutné mít nasazený respirátor po celou dobu konání. Antigenní test je možno provést i na místě. Při vstupu budou umístěny desinfekční prostředky. Pořadatel zajistí maximální možnou cirkulaci vzduchu.

Jihoceskenovinky.cz informoval Luboš Dvořák, mluvčí města Tábor.

(jv,jihoceskenovinky.cz foto:mú)