Svátek má: Františka

Regiony

Velikost textu:

Město Tábor opět vyhlašuje soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu

Město Tábor opět vyhlašuje soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu

Květinová soutěž 2020 v Táboře startuje. Do 14.ročníku soutěže se může zapojit každý majitel či uživatel domu, bytu nebo provozovny v Táboře.

Ilustrační foto
6. května 2020 - 07:30
 
Jak informovala koordinátorka Zdravého města a MA21  Lenka Hlináková, je nutné mít v době vyhlášení soutěže vyzdobená okna, balkony, lodžie či fasádu živými květinami nebo pnoucími dřevinami. Soutěž se vztahuje také na upravené předzahrádky a zahrádky provozoven, rodinných i bytových domů. Nezbytnou podmínkou je, aby výzdoba i zahrádky byly viditelné z veřejného prostranství.

„Pro letošní rok oproti minulosti nejsou vyhlášeny jednotlivé kategorie. O třech nejhezčích květinových výzdobách ve městě rozhodne pouze veřejnost v elektronickém hlasování,“ uvedla Lenka Hlináková.

Hlasování se uskuteční v polovině srpna na Facebookovém profilu a webových stránkách města. Na výherce čeká finanční odměna.


Účastníci se do soutěže přihlašují sami do 31. 7. 2020. Na přihlášky podané po tomto termínu nebude brán zřetel. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání jedné fotografie květinové výzdoby ve formátu jpg. Poskytnutá fotografie bude sloužit jako podklad pro elektronické hlasování. Na webu města bude zveřejněna bez dalších podrobnějších údajů. Pokud nebude fotografie k přihlášce připojena, nebude přihláška do soutěže zařazena.

Jihočeskénovinky.cz informoval Mgr. Luboš Dvořák, mluvčí, město Tábor.

(jv,jihoceskenovinky.cz,foto:arch)