Svátek má: Ljuba

Regiony

Velikost textu:

Turistická oblast Česká Kanada má nové webové stránky

Turistická oblast Česká Kanada má nové webové stránky

Nabídka turistické oblasti Česká Kanada je ke zhlédnutí na novém turistickém informačním portálu . Návštěvníci je mohou využívat při plánování prázdninových výletů i letní dovolené. 

Jindřichův Hradec
5. července 2018 - 07:30

„Spuštění webového portálu turistické oblasti je pro nás důležitým krokem, na který jsme se dlouho připravovali. Příprava takto rozsáhlé webové prezentace vyžadovala spolupráci týmu osob. V našem případě se na plnění obsahu podílí pracovnice čtyř turistických informačních center působících v České Kanadě. Chceme zájemcům nabízet aktuální a ověřené informace z celé oblasti, přehledně a na jednom místě,“ uvedla produktová manažerka České Kanady Petra Vacková.

Destinační management Česká Kanada zpřístupnil během června svůj nový webový portál na adrese www.ckanada.cz.


Webové stránky informují o turistických atraktivitách, výletních cílech, kulturních, sportovních a společenských akcích pro veřejnost, službách a aktuálním dění. Jsou tak dobrým pomocníkem při plánování dovolené i jednodenních výletů. „Obsah stránek se bude v průběhu času doplňovat a rozšiřovat. Do budoucna bude k dispozici také „chytrý plánovač“, který podle nastavených preferencí vygeneruje tipy na míru požadavkům uživatele“, dodala Petra Vacková.  


Dění a aktuality z České Kanady je možno sledovat také na sociálních sítích. Facebooková stránka turistické oblasti @ckanda.cz přináší denně tipy na výlety, akce a zajímavá místa, instagramový účet ckanada.cz prezentuje oblast atraktivními fotkami zajímavých míst.

(jv,jihoceskenovinky.cz,foto:ceskakanada.cz)