Svátek má: Zbyšek

Regiony

Velikost textu:

Zapojte se v Písku do akce Kvetoucí město

Zapojte se v Písku do akce Kvetoucí město

Chcete udělat Písek ještě krásnějším? Vyzdobte na jaře svá okna a balkóny květinami. Město Písek vaši snahu podpoří a dodá zcela zdarma zahradní substrát vhodný k výsadbě.

Ilustrační foto
9. března 2019 - 07:30

„Občané, kteří mají zájem se do akce Kvetoucí město zapojit, nechť se přihlásí nejpozději do 15. dubna na odboru životního prostředí, a to písemně nebo e-mailem. V přihlášce je třeba uvést jméno, příjmení a adresu trvalého bydliště,“ informuje Miloslav Šatra, vedoucí odboru životního prostředí MěÚ Písek.

Po skončení termínu pro odevzdání přihlášek bude seznam žadatelů předán středisku zahrada Městských služeb Písek, s.r.o. v Hradišťské ulici, kde zájemcům zdarma naplní substrátem přinesené osazovací nádoby.

„Pokud se akce Kvetoucí město Písečákům zalíbí a bude úspěšná, v dalších letech v ní chceme pokračovat a rozšířit ji například o sazenice letniček zdarma,“ dodává místostarosta Ondřej Veselý.


„Tak si, milí Písečané, připravte truhlíky a květináče, ať i díky vám může naše město rozkvést! " vyzývá Mgr. Irena Malotová  tisková mluvčí, Městský úřad Písek.

(jv,jihoceskenovinky.cz foto:arch)