Svátek má: Lumír

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 14.února 2021 za sportem. Na fotbal, hokej, lyžování, biatlon

Kam v neděli 14.února 2021 za sportem. Na fotbal, hokej, lyžování, biatlon

Sportovní program je v těchto dnech stále skoro v celém světě řádící epidemii  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Fotbalisté Olomouce hrají v Praze v Ďolíčku s Bohemians Praha 14.2.2021 11:30:00
14. února 2021 - 12:10

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se pokud to půjde třeba i na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.


Fandíme vám...

  

    v neděli 14. února 2021




Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021  ... 19. kolo

14:00  FC Slovan Liberec - SK Dynamo Č. Budějovice
14:00  FC Baník Ostrava - FK Jablonec
14:00  Bohemians Praha 1905 - SK Sigma Olomouc
14:00  FK Mladá Boleslav - FC Viktoria Plzeň
16:00  AC Sparta Praha - MFK Karviná

Slovenská Fortuna liga ... 19. kolo

14:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa -  MFK Zemplín Michalovce
15:00  AS Trenčín - FK DAC Dunajská Streda

Lední hokej

Euro Hockey Tour 

12:00  Česko - Rusko
16:00  Švédsko - Finsko
Atletika

Praha - Halové mistrovství ČR ve vícebojích

Biatlon

Pokljuka (Slovinsko) - Závody mistrovství světa

13:15  Stíhací závod mužů na 12,5 kilometru - MS v biatlonu v Pokljuce
15:30  Stíhací závod žen na 10 kilometrů - MS v biatlonu v Pokljuce

Lyžování

Bedřichov - Jizerská padesátka, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování

09.00  Cortina d´Ampezzo (Itálie) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování

11:00 sjezd muži

Lahti; Vuokatti (Finsko) - Mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu

06.00 paralelní obří slalom

Zakopané (Polsko) - Závod SP ve skocích na lyžích

Basketbal

Nymburk - Hyundai Český pohár mužů, Final ... o 3. místo

15:30  BK JIP Pardubice -  Královští sokoli Hradec Králové

Nymburk - Hyundai Český pohár mužů, Final ...  finále

19:00 ERA Basketball Nymburk - Geosan Kolín

Renomia Ženská basketbalová liga ...  10. kolo

17:00  Strakonice - USK Praha

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  18. kolo

17:00  Pepino SKP Frýdek-Místek - HC Dukla Praha

Evropský pohár žen ... odveta čtvrtfinále

18:00  Slavia Praha - Záhřeb

Florbal

Superliga Florbalu ...  23. kolo

16:00  FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB
17:00  FAT PIPE Florbal Chodov -  FBŠ Hummel Hattrick Brno
17:00  ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice
17:00  Tatran Teka Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa
18:00  HU-FA Panthers Otrokovice - FbŠ Bohemians

Extraliga žen  ...   7. kolo

14:00  FAT PIPE Florbal Chodov - FBC ČPP Ostrava
14:30  FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
15:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha
16:00  Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians
16:00  KM automatik FBK Jičín - MITEL Florbalová akademie MB
18:00  K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno

Futsal

První liga

19:00  Žabinští Vlci Brno - Slavia Praha
19:00  České Budějovice - Sparta Praha

Moderní pětiboj

Alexandrie (Egypt) - Mistrovství světa juniorů v moderním pětiboji

Boby

Altenberg (Německo) - Mistrovství světa v jízdě na bobech

9:00 monobob ženy - 3. a 4. jízda
15:00 čtyřboby muži - 3. a 4. jízda

Zápas


Katovice (Polsko) - Mistrovství Evropy v zápase

Rychlobruslení

Heerenveen (Nizozemsko) - Mistrovství světa na jednotlivých tratích

12:35 1500 m ženy
13:32 1500 m muži
14:28 5000 m ženy
15:35 10.000 m muži

Ragby

Pohár šesti národů

15:00  Irsko - Francie 

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)