Svátek má: Zina

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 19.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, veslování

Kam v neděli 19.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, veslování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze se pojedou Primátorky
19. září 2021 - 12:16

 Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

     Fandíme vám...

    v neděli   19. září  2021 



      Fotbal                                                                                    



FORTUNA:LIGA 2021/2022  ... 8. kolo

16:00 AC Sparta Praha -FK Jablonec
16:00 MFK Karviná -FK Teplice
19:00 Bohemians Praha 1905 -SK Slavia 

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA  8. kolo


20:00 FC Zbrojovka Brno -FK Viktoria Žižkov

SLOVENSKÁ FORTUNA LIGA  8. kolo


17:00 ŠK Slovan Bratislava -MŠK Žilina

Lední hokej 

TIPSPORT EXTRALIGA 2021/22 ...  základní část - 5. kolo

13:00 Sparta  - Plzeň
13:30 Kladno - Litvínov
15:30 Zlín -   Hradec Králové
17:00 Třinec -KometaBrno
17:00 Olomouc -Karlovy Vary
17:20 Mladá Boleslav -Liberec

CHANCE LIGA  ... 1. kolo

17:00 VHK ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň

ATLETIKA

PARDUBICE - BEZ BARIÉR OPEN, MÍTINK HANDICAPOVANÝCH SPORTOVCŮ

10:30

PARDUBICKÝ VINAŘSKÝ PŮLMARATON

13:00

BASKETBAL

KOOPERATIVA NÁRODNÍ BASKETBALOVÁ LIGA MUŽŮ ...   1. kolo


18:00 Sluneta Ústí nad Labem - Královští sokoli Hradec Králové

PRAHA - FIBA 3X3 WORLD TOUR

11:00 - 15:00 

VOLEJBAL

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ  ... finále

20:30  Slovinsko -Itálie

MISTROVSTVÍ EVROPY MUŽŮ ... utkání o bronz

17:30  Polsko -  Srbsko

HÁZENÁ

STRABAG RAIL EXTRALIGA MUŽŮ ... 3. kolo


10:30 Talent tým Plzeňského kraje -SHC Maloměřice - Brno

MOL LIGA ŽEN ...  3. kolo

15:00 Sokol Písek - HC Tatran Stupava

EVROPSKÝ POHÁR MUŽŮ  ...  1. kolo, odveta

18:00 Selfoss - Kopřivnice
19:30 Dukla Praha - A.E.S. H. Pylea

FLORBAL

LIVESPORT SUPERLIGA  ... 3. kolo

17:00 Tatran Střešovice - FBC ČPP Ostrava
17:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec
17:00 Předvýběr.CZ Florbal MB - Black Angelsv
17:00 Navláčil Panthers Otrokovice - Sokoli Pardubice
17:00 FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbŠ Bohemians
18:00 ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE Florbal Chodov
18:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa

EXTRALIGA ŽEN ... 2. kolo

14:00 FAT PIPE Florbal Chodov - Panthers Praha
16:00 Tatran Střešovice - FBC ČPP Ostrava
16:30 KM automatik FBK Jičín - K1 Florbal Židenice
17:00 Bulldogs Brno -MITEL Florbalová akademie MB

MOTORISMUS

BARCELONA (Španělsko) - ZÁVOD MS SUPERBIKŮ

MISANO (San Marino) - VELKÁ CENA SAN MARINA, ZÁVOD MS SILNIČNÍCH MOTOCYKLŮ

11:00 Moto3
12:20 Moto2
14:00 MotoGP

RIOLA SARDO (Itálie) - VELKÁ CENA SARDINIE, ZÁVOD MS V MOTOKROSU

CYKLISTIKA

BRUGGY, LOVAŇ (Belgie) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V SILNIČNÍ CYKLISTICE

časovka muži elite

ETAPOVÝ ZÁVOD KOLEM SLOVENSKA

NĚMECKO - ZÁVOD ESCHBORN-FRANKFURT (WORLDTOUR)

SNOWSHOE (USA) - ZÁVĚREČNÉ ZÁVODY SVĚTOVÉHO POHÁRU HORSKÝCH KOL

18:30 ženy
20:50 muži

BASEBALL

TURÍN (Itálie) - MISTROVSTVÍ EVROPY


15:00 o 3. místo
20:30 finále

KANOISTIKA

KODAŇ (DÁNSKO) - MISTROVSTVÍ SVĚTA V RYCHLOSTNÍ KANOISTICE

09:45 - finále (C1 200 m ženy, K1 200 m muži, K1 500 m ženy, C2 200 m ženy, C2 500 m muži, K2 500 m muži, C1 500 m muži, C4 500 m ženy, K1 500 m muži, K4 500 m ženy, C1 5000 m ženy, C1 5000 m muži, K1 5000 m ženy, K1 5000 m muži). 

FUTSAL

LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA ... skupina C 

19:00 Portugalsko - Maroko
19:00 Šalamounovy ostrovy - Thajsko

LITVA - MISTROVSTVÍ SVĚTA  ... skupina D

17:00 Brazílie - Panama
17:00 Česko - Vietnam

DOSTIHY

KARLOVY VARY - CENA ZIMNÍ KRÁLOVNY

rovinový dostih (1600 m, dvouleté klisny), rovinový dostih Cena Jockey Clubu ČR (2000 m, tříletí a starší koně)

Sportovní lezení

MOSKVA (Rusko) - MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SPORTOVNÍM LEZENÍ

9:00 bouldering muži - semifinále
17:00 bouldering muži - finále

BADMINTON

PRAHA - MEZINÁRODNÍ MČR V BADMINTONU

VESLOVÁNÍ

PRAHA - 108. ROČNÍK VESLAŘSKÉ REGATY PRIMÁTORKY

10:10  Osmy dorostenci - pod záštitou společnosti Vojenská zdravotní pojišťovna ČR ... finále A
10:15  Gigové osmy muži - pod záštitou Skupiny ČEZ ... finále A
10:30  Osmy junioři ... finále B
10:40  Osmy junioři - pod záštitou společnosti Pražské vodovody a kanalizace ... finále A
10:50  Skif ženy ... finále B
11:00  Skif ženy - pod záštitou společnosti Povodí Vltavy ... finále A
11:10  Osmy ženy ... finále B
11:20  Osmy ženy - pod záštitou společnosti Lexus ... finále A
11:30  Skif muži ... finále B
11:40  Skif muži - pod záštitou ČRo Radiožurnál ... finále A
11:50  Osmy muži ... finále B
12:00  Osmy muži - pod záštitou společnosti UNIQA  ... finále A

SOFTBAL

EXTRALIGA ŽEN ... semifinále - druhé zápasy

15:00 Žraloci Ledenice - Arrows Ostrava
16:00 Joudrs Praha - Eagles Praha

PLAVÁNÍ

NEAPOL (Itálie) - MÍTINK SÉRIE INTERNATIONAL SWIMMING LEAGUE

TRIATLON

HAMBURK (Německo) - ZÁVODY MISTROVSTVÍ SVĚTA

Národní házená

Rokytnice   Mezizemská utkání  Morava - Čechy



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)