Svátek má: Slavomír

Sport

Velikost textu:

Kam v neděli 29.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Kam v neděli 29.listopadu 2020 za sportem? Na fotbal, hokej, cyklokros

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii  stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Hokejisté Sparty Praha hrají bez diváků s Litvínovem
29. listopadu 2020 - 11:31
 
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen sami rozejděte na procházku. 

Fandíme vám...



    

    v neděli  29. listopadu 2020



Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021  ... 9. kolo
16:00  FK Teplice - AC Sparta Praha
18:30  SK Slavia Praha -  Zbrojovka Brno
Slovenská Fortuna liga ... 15. kolo
14:00  AS Trenčín - ŠKF Sereď
15:00  FK Senica -  ŠK Slovan Bratislava

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ...  základní část - 22. kolo
15:00   Třinec -   Hradec  Králové
15:30   Karlovy Vary  -  Zlín
16:00   Mladá Boleslav - Pardubice
16:00   Sparta Praha -  Litvínov
17:00   České Budějovice  -  Olomouc
17:00   Kometa Brno -  Liberec
Chance Liga  ...   11. kolo
16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 -  HC Stadion Litoměřice
Slovenská liga  
16:00  Nitra -  Trenčín
17:00  Detva -  Poprad
17:00  Banská Bystrica -  Zvolen
17:00  Slovan Bratislava -  Liptovský Mikuláš
18:00  Miškovec - Nové Zámky
18:00  Michalovce -  Košice

Biatlon

Kontiolahti (Finsko) - Závody Světového poháru
10:30  Sprint mužů na 10 kilometrů - SP v biatlonu v Kontiolahti
13:40  Sprint žen na 7,5 kilometru - SP v biatlonu v Kontiolahti

Lyžování
Ruka (Finsko) - Závod SP v severské kombinaci
9:30/14:55

Ruka (Finsko) - Závod SP ve skocích na lyžích
15:30 muži

Ruka (Finsko) - Závody SP v běhu na lyžích

11:50 stíhací závod 10 km volně ženy,
12:50 stíhací závod 15 km volně muži

Basketbal

Kvalifikace mistrovství Evropy mužů ... skupina C 
15:30  Dánsko -  Česko
18:30  Litva -  Belgie

Volejbal
Extraliga mužů ...  6. kolo
17:00  Beskydy - Lvi Praha

Extraliga žen ...   14. kolo

15:00  Přerov - Ostrava
16:00  Liberec - Prostějov

Florbal

Superliga Florbalu  ...  9. kolo
15:00  FBŠ Hummel Hattrick Brno -  Tatran Teka Střešovice
16:00  Black Angels -  Předvýběr.CZ Florbal MB
16:00  FAT PIPE Florbal Chodov - ACEMA Sparta Praha
16:00  1. SC TEMPISH Vítkovice - FbŠ Bohemians
16:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady
18:00  FBC ČPP Ostrava -  HU-FA Panthers Otrokovice
Cyklistika
Stuttgart (Německo) - Mistrovství světa v sálové cyklistice