Svátek má: Doubravka

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 12.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, futsal

Kam v pátek 12.listopadu 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, futsal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Běžte se proběhnout jen tak
12. listopadu 2021 - 07:36

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


      v pátek  12. listopadu 2021



      Fotbal                                                                                        



MOL Cup ... osmifinále

17:00  1. FC Slovácko - MFK Karviná

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina C

20:45  Severní Irsko - Litva
20:45  Itálie - Švýcarsko

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina F

18:00  Moldavsko - Skotsko
20:45  Dánsko - Faerské ostrovy
20:45  Rakousko - Izrael

Kvalifikace MS (Evropa) ... skupina I

20:45  Maďarsko - San Marino
20:45  Anglie - Albánie
20:45  Andorra - Polsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina A

18:00  Norsko - Finsko
18:00  Ázerbájdžán - Rakousko

Kvalifikace ME U21 ... skupina B

17:45  Maďarsko - Lotyšsko
18:15  Německo - Polsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina C

15:00  Severní Irsko - Litva
18:00  Rusko - Slovensko
20:45  Malta - Španělsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina D

15:00  Lichtenštejnsko - Island
15:00  Řecko - Bělorusko
17:00  Kypr - Portugalsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina E

18:30  Švýcarsko - Moldavsko
18:45  Nizozemsko - Bulharsko
19:00  Gibraltar - Wales

Kvalifikace ME U21 ... skupina F

18:00  Švédsko - Bosna a Hercegovina
18:30  Irsko - Itálie

Kvalifikace ME U21 ... skupina G

18:00  Slovinsko - Albánie

Kvalifikace ME U21 ... skupina H

18:00  Srbsko - Faerské ostrovy

Kvalifikace ME U21 ... skupina I

20:00  Belgie - Turecko
20:05  Skotsko - Kazachstán

Přípravný zápas

11:00  MFK Chrudim - Bohemians Praha 1905

Kvalifikace na mistrovství Evropy do 21 let 2023 ... skupina G

18:00  Slovinsko -  Albánie

Lední hokej

Ängelholm (Švédsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 20 let

16:00  Rusko - Finsko
19:30  Švédsko - Česko

Vierumäki (Finsko) - Přípravný zápas reprezentace do 19 let

17:00  Finsko - Česko

Monthey (Švýcarsko) - Turnaj pěti zemí reprezentace do 18 let

14:00  Švédsko - Finsko
20:00  Česko - USA

Vaasa (Finsko) - Turnaj čtyř zemí reprezentace do 17 let

14:30  Česko - Švédsko
17:30  Finsko - USA

Cheb - Přípravný zápas reprezentace do 16 let

17:00  Česko - Švýcarsko

Tenis

Challenger Bratislava ... čtvrtfinále

15:30  Jiří Lehečka - Tallon Griekspoor

Turnaj mistryň - čtyřhra, dvouhra

Krejčíková, K. Siniaková -  S. Fichmanová, G. Olmosová

21:00  Karolína Plíšková - Anett Kontaveitová

Linec (Rakousko) - Turnaj žen

Stockholm (Švédsko) - Turnaj mužů

Milán (Itálie) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ...  10. kolo

19:15  TJ Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek

Motorismus

Rallye Český Krumlov - závěrečný závod MČR v automobilových soutěžích

Krasobruslení

Tokio (Japonsko) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Futsal

První liga ...  11. kolo

20:00  Mělník - Chrudim
20:00  Teplice - Plzeň
20:30  Česká Lípa - Slavia Praha

Rychlobruslení

Tomaszów Mazowiecki (Polsko) - Závody Světového poháru



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)