Svátek má: Bedřich

Sport

Velikost textu:

Kam v pátek 22. ledna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Kam v pátek 22. ledna 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli opět v celém světě řádící epidemii stále značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Já bych do toho kop, liga se už hraje, hop
22. ledna 2021 - 11:22
 
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se třeba  na lyžích nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

  

    v pátek 22. ledna 2021



Fotbal

FORTUNA:LIGA 2020/2021 ...  16. kolo

18:00  Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec

Lední hokej

Tipsport extraliga 2020/2021 ...  základní část - 38. kolo

17:00  Plzeň - Hradec Králové
17:00  Zlín - Liberec
17:30  České Budějovice - Litvínov
17:30  Vítkovice - Olomouc
17:30  Mladá Boleslav - Třinec
18:00  Kometa Brno  -  Sparta Praha

Slovenská liga ... 33. kolo

17:00  Liptovský Mikuláš - Trenčín
18:00  Miškovec - Michalovce
18:00  Košice - Slovan Bratislava
18:00   Zvolen -  Nitra
18:00   Poprad - Nové Zámky
18:00   Detva - Banská Bystrica

Biatlon

14:00 Anterselva (Itálie) - Závod Světového poháru

Lyžování

Crans Montana (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

Kitzbühel (Rakousko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

12:30 sjezd muži

Laax (Švýcarsko) - Závod SP v snowboardingu

13:15 slopestyle

Lahti (Finsko) - Kvalifikace na závod SP ve skocích na lyžích

18:00 muži

Basketbal

Eurocup - ženy ... skupina D

18:00  KP Brno - Elazig Il Özel Idarespor

Euroliga žen ... skupina B

19:00  ZVVZ USK Praha - Arka Gdyně

Eurocup žen ... skupina D


18:00  KP Brno - Idare

Liga mužů ...  20. kolo

17:45  Pardubice - Opava

Liga žen ...  16. kolo

18:00  Chomutov - Strakonice

Volejbal

Extraliga mužů ...  8. kolo

18:00  Karlovarsko - Lvi Praha

Házená

Mistrovství světa

15:30 Severní Makedonie -Tým Ruské házenkářské federace
15:30 Švýcarsko - Portugalsko
15:30  Maroko - Jižní Korea
18:00  Egypt - Bělorusko
18:00  Rakousko - Chile
18:00  Island - Francie
20:30  Slovinsko - Švédsko
20:30  Norsko - Alžírsko