Svátek má: Jaromír

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 10.července 2021 za sportem? Na tenis, americký fotbal

Kam v sobotu 10.července 2021 za sportem? Na tenis, americký fotbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Tenis je tu, o kterém je řeč ...
10. července 2021 - 12:13

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

Fandíme vám...

      v sobotu   10. července 2021



      Fotbal                                                                                                                


 

Volný den 


      Fotbal                                                                                                                



Přípravná utkání

10:00 FC Baník Ostrava -  SK Líšeň 2019
10:00 FK Varnsdorf -  FK Dukla Praha

10:30 FC Fastav Zlín - 1. SK Prostějov
10:30 FC Vysočina Jihlava - FC Zbrojovka Brno
10:30 SFC Opava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
10:30 FK Teplice - FC MAS Táborsko

11:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Dynamo Č. Budějovice
11:00 GKS Tychy - MFK Karviná
11:00 MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
11:00 FC Hradec Králové - 1.FK Příbram
11:00  FC Slovan Rosice - MFK Vyškov
11:00  FK Ústí nad Labem - FC Viktoria Plzeň B

14:00  MŠK Žilina B - FK Slavoj Trebišov

15:30 1. FC Union Berlín - FK Dukla Praha

16:00 FK Pardubice - AS Trenčín
16:00 MFK Zemplín Michalovce - MFK Dukla Banská Bystrica

17:00 SKN St. Pölten - Bohemians Praha 1905
17:00 SK Sigma Olomouc - FC Midtjylland
17:00 MFK Ružomberok - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa

Lední hokej

Reprezentace - ženy ... přípravný zápas


Pardubice  15:00  Česko - Slovensko

Tenis

Londýn (Velká Británie) - grandslamový turnaj Wimbledon

Dvouhra žen - finále

15:00  Karolína Plíšková - Ashleigh Bartyová

Čtyřhra mužů - finále

18:00  N. Mektič, M. Pavič - M. Granollers, H. Zeballos

Čtyřhra žen - finále

16:30  V. Kuděrmetovová, J. Vesninová - S. Sie, E. Mertensová

Challenger Braunschweig ... semifinále

11:00  Vít Kopřiva - Henri Laaksonen

Hamburk (Německo) - Turnaj žen

Atletika

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy do 23 let

Volejbal

Gstaad (Švýcarsko) - Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie kategorie 4*

Motorismus

Rallye Mladá Boleslav - závod MČR v automobilových soutěžích

Rybnik (Polsko) - Závěrečný závod ME na ploché dráze

      Cyklistika                                                                                                  




Etapový závod Tour de France  2021 ...  14. etapa

12:40  Carcassonne - Quillan (184 km)

Krásná Lípa - Etapový závod žen Tour de Feminin

Baseball

Extraliga ... nadstavbová skupina o titul

13:00  Draci Brno - Arrows Ostrava
13:00  Sokol Hluboká - Hroši Brno
13:00  Tempo Praha - Eagles Praha

16:00  Sokol Hluboká - Hroši Brno

Box

Ústí nad Labem - Galavečer profesionálního boxu Save Boxing II.

18:00

Kanoistika

Lublaň/Tacen (Slovinsko) - Mistrovství světa juniorů a závodníků do 23 let ve vodním slalomu

Hokejbal

Extraliga  ... finále

16:00  HC Kert Park Praha - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice

Moderní pětiboj

Nižnij Novgorod (Rusko) - Mistrovství Evropy v moderním pětiboji

muži finále

Veslování

Račice - Mistrovství světa závodníků do 23 let

Plavání

Řím (Itálie) - Mistrovství Evropy juniorů

   Ragby                                                                                                                                        





Budapešť (Maďarsko)  Mistrovství Evropy  Trophy v sedmičkách  muži a ženy

České sedmičkové ragbyové týmy žen a mužů v Budapešti budou bojovat o postup mezi elitu


Americký fotbal

11:00 Přerov - Vysočina 


(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)