Svátek má: Helena

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 10. srpna 2019 za sportem? Na fotbal i na basketbal

Kam v sobotu 10. srpna 2019 za sportem? Na fotbal i na basketbal

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se  jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V Praze v Krči a na Libuši se hraje ME U23 baseballistů
10. srpna 2019 - 10:00

Někdy je to dokonce lepší. 
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


       v sobotu  10. srpna 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA   ... páté  kolo


15:00  FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905
17:00  SK Sigma Olomouc - MFK Karviná
17:00  1.FK Příbram -  SK Dynamo Č. Budějovice
19:30  SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec

FORTUNA:NÁRODNI LIGA   ... čtvrté  kolo

10:15  FK Slavoj Vyšehrad  -  FK Baník Sokolov
10:15  MFK Chrudim - FK Fotbal Třinec
17:00  1. SK Prostějov - FK Pardubice

Slovenská Fortuna liga ... 4. kolo

18:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Spartak Trnava
18:00  MFK Ružomberok - MŠK Žilina
19:00  MFK Zemplín Michalovce - FK Senica
19:00  AS Trenčín - FK DAC Dunajská Streda
19:00  FC Nitra - ŠKF iClinic Sereď
19:00  ŠK Slovan Bratislava - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble


  Lední hokej    

Přípravné zápasy
19:00  HC Moravské Budějovice 2005 - Japonsko U20

PORUBA - O pohár RT TORAX
14:15  KH GKS Katowice  - HC RT TORAX Poruba 2011

Hlinka Gretzky Cup ... finále

17:00  Kanada - Rusko

Hlinka Gretzky Cup ... o  3. - 4. místo
17:00  Finsko - Švédsko

Atletika

Bydhošť - Superliga mistrovství Evropy družstev


Basketbal

Praha - přípravný turnaj basketbalistů
17:30  Česko - Polsko

Klatovy - ME basketbalistek do 20 let
semifinále

Podgorica - ME hráčů do 16 let, divize B skupina B
13:45  Česko - Nizozemsko

Florbal

Praha - mezinárodní turnaj Czech Open


Motorismus

Spielberg - Velkáu cena Rakouska, závod mistrovství světa silničních motocyklů
12:35 kvalifikace

Cyklistika

Alkmaar - mistrovství Evropy v silniční cyklistice

Lenzerheide - závod SP v cross country horských kol

Blatná - závod Českého poháru v silniční cyklistice (165 km)

Baseball

Praha - ME baseballistů do 23 let
play off


Dostihy

Pardubice - třetí kvalifikace na Velkou pardubickou


Moderní pětiboj

Bath - mistrovství Evropy v moderním pětiboji
finále muži
O přímý postup na olympiádu 2020 budou na ME bojovat i čeští moderní pětibojaři

Peking - Světový pohár v plavání
Kyjev - Mistrovství Evropy ve skocích do vody


Jachting

Černá v Pošumaví - MS v jachtařské lodní třídě RS500


Jezdecví

OPAVA - Český skokový pohár


Osmé kolo Českého skokového poháru bude k vidění tentokrát v Opavě


(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)