Svátek má: Ivona

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 16.února 2019​ za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Kam v sobotu 16.února 2019​ za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal

Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že si těžko budete vybírat, kam se jít dříve podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, ale i přesto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Basketbalistky USK hostí hráčky Brna
16. února 2019 - 12:26
A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší. 

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...


      v  sobotu 16.února 2019



   Fotbal   


  FORTUNA:LIGA     ... jednadvacáté kolo

15:00  Bohemians Praha 1905 -  SK Sigma Olomouc
15:00  1. FC Slovácko - MFK Karviná
15:00  1. FK Příbram - Fastav Zlín
17:00   FC Baník Ostrava  -  FC Slovan Liberec

Slovenská Fortuna liga ... 19. kolo

14:00  FC Nitra - FK Železiarne Podbrezová
14:00  AS Trenčín - FK Senica
14:00  MFK Zemplín Michalovce - ŠKF iClinic Sereď
14:00  MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
14:00  MŠK Žilina - FC Spartak Trnava
16:00  FK DAC Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava


   Lední hokej    


CHANCE LIGA     ... šestapadesáté kolo

15:00  HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
17:00  ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín
17:00  HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
17:30  HC Dukla Jihlava - HC RT TORAX Poruba 2011
17:30  AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň

Atletika

Ostrava - halové mistrovství ČR

Biatlon

SOLDIER HOLLOW (USA) - Závody Světového poháru

18:05  stíhací závod žen na 10 kilometrů
22:05  stíhací závod mužů na 12,5 kilometru

Lyžování

AARE (Švédsko) - Mistrovství světa ve sjezdovém lyžování
10:00 slalom muži - kvalifikace 1. kolo
11:00 slalom ženy - 1. kolo
13:30 slalom muži - kvalifikace 2. kolo
14:30 slalom ženy - 2. kolo

Cogne (Itálie) - Závody SP v běhu na lyžích
12:30 sprint volně muži a ženy

Feldberg (Německo) - Závod SP v akrobatickém lyžování
11:30 skikros

Oberstdorf (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
13:00 ženy

Pchjongčchang (Korea) - Závody SP ve snowboardingu
16:00 muži

Basketbal


   Ženská basketbalová liga žen    ... devatenácté  kolo

16:00  Hradec Králové - Ostrava
17:00  USK Praha - KP Brno
17:00  Žabiny Brno - Nymburk
17:00  Slovanka MB - Slavia Praha

Volejbal

Extraliga žen  ...  20. kolo skupiny III
17:00  Frýdek-Místek - Šternberk

Extraliga žen ...  20. kolo skupiny II
16:00 VK Brno - KP Brno
17:00  Ostrava  - Přerov

Extraliga žen ...  20. kolo skupiny I
17:00  Olymp Praha  - Prostějov
18:00  Liberec - Olomouc

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 18. kolo

10:00   TJ Cement Hranice -  TJ Sokol Nové Veselí
18:00  SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří

MOL liga žen ... 16. kolo
15:00  Sokol Písek - HC Zlín
17:30  DHK Zora Olomouc - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
18:00  DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most

Ragby

ME A skupina

Rusko - Belgie
Rumunsko - Německo

ME - B skupina
Portugalsko - Polsko
(ps, Prvnizpravy.cz &  SportovniListy.cz, foto: jr)