Svátek má: Alexandr

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 18. ledna 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, házenou

Kam v sobotu 18. ledna 2020 za sportem? Sledujte fotbal, hokej, házenou

Sportovní program bývá v sobotu většinou naplněný tolika lákadly, že nebudete vědět kam dřív, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.

Veletrh Regiontour 2020 a GO 2020 se koná v Brně
18. ledna 2020 - 11:15

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.

Fandíme vám...



       v sobotu 18. ledna  2020



   Fotbal    

Tipsport liga


Skupina A

10:30  Bohemians Praha 1905 - 1.FK Příbram
13:00  FK Dukla Praha - FK Jablonec

Skupina B

10:30  FK Mladá Boleslav -  FK Varnsdorf

Skupina C

13:00  FK DAC Dunajská Streda - FC Zbrojovka Brno

Skupina D

10:30  1. SK Prostějov -  MFK Karviná
13:00   FC Baník Ostrava -  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa


   Lední hokej    


  Tipsport extraliga 2019/2020   ... sedmatřicáté kolo

15:00  Zlín - Sparta

Chance Liga - o pořadí v play-off 
  ... třinácté kolo

15:00  HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov
16:00  Piráti Chomutov - HC Stadion Litoměřice
16:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - AZ RESIDOMO Havířov
17:00  VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice

Chance Liga - o účast v předkole   ... třinácté kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
17:00  HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC Baník Sokolov - SK Trhači Kadaň

Biatlon

Ruhpolding (Německo) - Závod Světového poháru
14:15  Štafeta mužů na 4x7,5 kilometrů

Lyžování

Laax (Švýcarsko) - Závody SP ve snowboardingu
17:30 U-rampa

Nakiska (Kanada) - Závod SP v akrobatickém lyžování
20:00 skikros

Nové Město na Moravě - Závody SP v běhu na lyžích
9:45 10 km klasicky ženy
11:15 15 km klasicky muži

Rogla (Slovinsko) - Závody SP ve snowboardingu
13:00 paralelní obří slalom

Sestriere (Itálie) - Závod SP v sjezdovém lyžování
11:00/14:05 obří slalom ženy

Titisee-Neustadt (Německo) - Závod SP ve skocích na lyžích
16:00

Wengen (Švýcarsko) - Závod SP v sjezdovém lyžování

12:30 sjezd muži

Zao (Japonsko) - Závod SP ve skocích na lyžích žen
09:00

Zuoz (Švýcarsko) - La Diagonela Engadin, závod seriálu Ski Classics v dálkovém lyžování


  Basketbal   


  Kooperativa basketbalová liga mužů     ...  dvacáté kolo

17:00  Nymburk -  Hradec Králové
17:30  Ostrava -  Olomoucko
17:45  Kolín - USK Praha
18:00  Svitavy - Pardubice
18:00  Děčín - Ústí nad Labem
18:00  Opava - Brno

   Ženská basketbalová liga žen    ... čtrnácté kolo

17:00  Žabiny Brno - Trutnov
17:00  USK Praha - Chomutov

Volejbal

Extraliga mužů ...  15. kolo
17:00   Příbram - Ústí nad Labem
17:00   Ostrava - Zlín
18:00   Liberec-  Kladno
18:00   Odolena Voda - Lvi Praha
18:00   České Budějovice - Brno

Extraliga žen  ... 19. kolo
15:00  Prostějov - KP Brno
17:00  Olomouc - Frýdek-Místek
18:00  VK Brno - Olymp Praha


  Mistrovství Evropy mužů


Skupina 1

16:00  Bělorusko - Česko
18:15  Španělsko - Rakousko
20:30  Chorvatsko - Německo

MOL liga žen ...  17. kolo
17:00  SHK Veselí n.M. - Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
17:30  HK Hodonín - DHC Sokol Poruba

Pohár EHF
13:00  Kastamonu Belediyesi GSK - DHK Baník Most

Pozemní hokej

Krefeld (Německo) - Halové mistrovství Evropy pozemních hokejistů



  Zimní olympijské hry mládeže    

Lausanne (Švýcarsko) 

Veletrhy

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)