Svátek má: Jitka

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 23.října 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Kam v sobotu 23.října 2021 za sportem? Na fotbal, lední hokej, basketbal

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Basketbalisté USK hrají v Pardubicích
23. října 2021 - 11:12
 
Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu   23. října  2021



      Fotbal                                                                                        



FORTUNA:LIGA 2021/2022 ...  12. kolo

16:00  FK Pardubice - FC FASTAV Zlín
16:00  1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905
16:00  FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ...  12. kolo

10:15  MFK Chrudim -  1.FK Příbram
10:15  FK Dukla Praha -  FK Ústí nad Labem
10:15  FK Fotbal Třinec - FC Zbrojovka Brno
14:30  FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vyškov
15:30  SFC Opava - FK Viktoria Žižkov

Slovenská Fortuna liga ... 12. kolo

18:00  FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble - AS Trenčín
18:00  FK Senica - MFK Ružomberok
18:00  FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa - FC Spartak Trnava

Lední hokej

Chance Liga ...  14. kolo

17:00  HC Slavia Praha - SK Horácká Slavia Třebíč
17:00  HC Stadion Litoměřice - HC Baník Sokolov
17:00  HC Stadion Vrchlabí - LHK Jestřábi Prostějov
17:00  HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00  HC RT TORAX Poruba 2011 - AZ Heimstaden Havířov
17:00  VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek
17:00  SK Trhači Kadaň - SC Kolín
17:30  HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou

Lyžování

Sölden (Rakousko) - Úvodní závod Světového poháru

09:30  První kolo obřího slalomu žen v Söldenu
13:15  Druhé kolo obřího slalomu žen v Söldenu

Basketbal


KOOPERATIVA NÁRODNÍ LIGA ...  9. kolo

17:30  Ostrava - Jindřichův Hradec
17:30  Pardubice -  USK Praha
17:30  Nymburk - Hradec Králové
17:45  Děčín - Kolín
18:00  Opava - Ústí nad Labem

RENOMIA ŽENSKÁ LIGA ...  5. kolo

17:45  Strakonice - Žabiny Brno


Volejbal

Extraliga mužů ... 5. kolo

17:00  Zlín - Odolena Voda
17:00  Ústí nad Labem - Karlovarsko
17:00  Ostrava - Kladno
17:00  Beskydy - Brno
19:00  Příbram - České Budějovice

Extraliga žen ...  8. kolo

17:00  Přerov - Olymp Praha
17:00  Šelmy Brno - Šternberk
17:00  Prostějov - Frýdek-Místek
17:30  KP Brno - Olomouc
18:00  Liberec - Ostrava

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 8. kolo

10:30 TJ Cement Hranice - TJ Sokol Nové Veselí
11:30 SHC Maloměřice - Brno   -   HC ROBE Zubří
17:00 Lovci Lovosice - HBC Ronal Jičín
19:00 Talent tým Plzeňského kraje - SKKP Handball Brno

MOL liga žen ... 7. kolo

15:00  Sokol Písek - Iuventa Michalovce
17:30  DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
18:00  HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart

Evropská liga žen ...  odveta 1. kola

17:00  Magura Cisnadie - Baník Most

Evropský pohár žen ... úvodní utkání 1. kola

17:00  Mestrino - Slavia Praha

Evropský pohár mužů ... odveta 2. kola

16:30  Dukla Praha - Izvidač Ljubuški

Florbal

Livesport Superliga ...  9. kolo

15:00  Black Angels - FBC Liberec
18:30  FBŠ Hummel Hattrick Brno - ACEMA Sparta Praha

Motorismus

Misano (Itálie) - Kvalifikace na závod MS silničních motocyklů

Cyklistika

Roubaix (Francie) - Mistrovství světa v dráhové cyklistice

17:30 - 500 m s pevným startem ženy, madison ženy, stíhací závod ženy, omnium muži

Box

Budva (Černá Hora) - Mistrovství Evropy juniorů

Do 68 kg - finále

Krasobruslení

Las Vegas (USA) - Americká brusle, závod seriálu Grand Prix

03:00 muži

Gymnastika

Kitakjúšú (Japonsko) - Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Hokejbal

Extraliga ... 8. kolo

10:30  TJ Kovo Praha - HBC Kladno
12:00  TJ Snack Dobřany - HBC Most
14:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988
16:00  HBC Plzeň - Elba DDM Ústí nad Labem

Dostihy

Pardubice - Překážkové dostihy

Snowboarding

Chur (Švýcarsko) - Závody Světového poháru ve snowboardingu (Big Air)

09:30

Mažoretkový sport

Praha - Mistrovství světa v mažoretkovém sportu

Ragby

Extraliga ...  6. kolo

13:00  Dragon Brno - Sparta Praha
14:00  Slavia Praha - Přelouč
14:00  Vyškov - Tatra Smíchov
14:00  Praga Praha - Říčany

Mistrem v ragby 2021 mohou být jen tři týmy - Říčany, Vyškov nebo Tatra Smíchov

Střelba


Larnaka (Kypr) - Prezidentský pohár ve sportovní střelbě z brokových zbraní

Softbal

Extraliga mužů ... finále - rozhodující třetí zápas

13:00  Žraloci Ledenice - Beavers Chomutov

Rychlobruslení

Peking (Čína) - Závody Světového poháru v rychlobruslení na krátké dráze

Stolní tenis

Evropský pohár klubů ... skupina B

12:00  GDCS Juncal - HB Ostrov

Triatlon

Mijazaki (Japonsko) - Závody Světového poháru

Veletrhy

FOR FISHING 2021


PRAHA -  Rybářský veletrh na výstavišti v Letňanech od 10:00  -  18:00 hodin



(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Jiří Růžička a koláž: Petr Skála)