Svátek má: Jitka

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 25.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal, házenou

Kam v sobotu 25.září 2021 za sportem? Na fotbal, hokej, basketbal, házenou

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Na osmi místech můžete vidět basketbal mužů i žen na ligové úrovni
25. září 2021 - 10:03

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.

      v sobotu 25. září  2021



      Fotbal                                                                                            


FORTUNA:LIGA 2021/2022 ... 9. kolo


16:00  SK Dynamo České Budějovice -  MFK Karviná
16:00  FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň
16:00  FC Baník Ostrava - Bohemians Praha 1905
19:00  FC FASTAV Zlín - AC Sparta Praha

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA ... 9. kolo

16:30  SK Líšeň 2019 - FC Vysočina Jihlava
16:30  1.FK Příbram - MFK Vyškov

Slovenská Fortuna liga  ... 9. kolo

18:00  FK Senica - ŠK Slovan Bratislava

Liga žen ... 6. kolo

11:00  Lokomotiva Brno - Slavia Praha
14:15  Sparta Praha - Dukla Praha

Lední hokej

Chance Liga ...  5. kolo

16:00  HC Slovan Ústí nad Labem - AZ Heimstaden Havířov
17:00  HC Baník Sokolov - HC Benátky nad Jizerou
17:00  HC Slavia Praha - DRACI PARS ŠUMPERK
17:00  HC Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň
17:00  HC Stadion Vrchlabí - HC Dukla Jihlava
17:00  HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
17:30  SK Horácká Slavia Třebíč - SC Kolín
18:00  LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek

Tenis

Challenger Bukurešť ... semifinále

11:30  Stefano Travaglia - Jiří Lehečka

WTA Ostrava ... semifinále

15:30  Anett Kontaveitová - Petra Kvitová

Mety (Francie) - Turnaj mužů

Nur-Sultan (Kazachstan) - Turnaj mužů

Boston (USA) - Exhibiční turnaj týmů Laver Cup


Atletika

Atény (Řecko) - Spartathlon, ultramaraton na 246 km

Basketbal


Kooperativa Národní basketbalová liga mužů ... 3. kolo

17:30  USK Praha - Ústí nad Labem
17:30  Ostrava - Pardubice
17:45  Kolín - Brno
18:00  Opava - Olomoucko
18:00  Děčín - Nymburk
18:00  Jindřichův Hradec - Hradec Králové

Renomia Ženská basketbalová liga ... 1. kolo

16:00  Slavia Praha - USK Praha
17:00  Žabiny Brno - Trutnov

Volejbal

Extraliga žen ... 1. kolo

17:00  Prostějov - Šternberk
17:00  Olymp Praha - Šelmy Brno
17:00  Frýdek-Místek - Olomouc
18:00  Liberec - Přerov
18:00  KP Brno - Ostrava

Cagliari (Itálie) - Mistrovství světa mužů do 21 let

Házená

STRABAG RAIL Extraliga mužů ... 4. kolo

10:00  TJ Cement Hranice - HC ROBE Zubří
11:30  SHC Maloměřice - Brno - KH ISMM Kopřivnice
17:00  TJ Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
17:00  Lovci Lovosice - Talent tým Plzeňského kraje
18:00  HCB Karviná - HBC Ronal Jičín

MOL liga žen ... 4. kolo

16:00  Házená Kynžvart -  Sokol Písek
17:30  DHK Baník Most - Handball PSG Zlín
18:00  HC Tatran Stupava - DHC Plzeň
18:00  HK Hodonín - DHC Slavia Praha

Florbal

Livesport Superliga ... 4. kolo

17:00  FAT PIPE Florbal Chodov - TJ Sokol Královské Vinohrady
19:00  FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Ostrava

Extraliga žen  ... 3. kolo

16:00  FbŠ Bohemians - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
17:00  FBC ČPP Ostrava - FAT PIPE Florbal Chodov

Motorismus

Jerez (Španělsko) - Závod MS superbiků

Le Mans (Francie) - Závody ME tahačů


Soči (Rusko) - Kvalifikace na Velkou cenu Ruska, závod MS formule 1

14:00   

Cyklistika

Bruggy, Lovaň (Belgie) - Mistrovství světa v silniční cyklistice

závod s hromadným startem juniorky a ženy elite

Baseball

Obregón (Mexiko) - Mistrovství světa mužů do 23 let

Kanoistika

Bratislava (Slovensko) - Mistrovství světa ve vodním slalomu


9:03 K1 ženy - semifinále
10:08 K1 muži - semifinále
12:03 K1 ženy - finále
12:40 K1 muži - finále

Hokejbal

Extraliga ... 4. kolo

11:00  HBC Kladno - TJ Snack Dobřany
11:00  HBC Hradec Králové 1988 - Elba DDM Ústí nad Labem
13:00  SK Hokejbal Letohrad - HBC Hostivař
15:30  HbK Karviná - TJ Kovo Praha
16:00  HC Kert Park Praha - HBC Plzeň
16:00  HBC Pardubice - HBC Most

Dostihy

Mexiko - Global Champions League, závod seriálu parkurové soutěže družstev

Praha - Evropský pohár žokejů

rovinové dostihy EJC Million (1400 m, tříletí a starší koně), EJC Middle (1800 m, tříletí a starší koně), EJC Long - Velká cena českého turfu (2400 m, tříletí a starší koně) a EJC Gerschův memoriál (1400 m, dvouletí koně)

Horolezectví

18:00  ...  Slaný - Mistrovství ČR sportovních lezců v boulderingu

Softbal


Extraliga žen  ... semifinále - třetí zápasy

16:00  Žraloci Ledenice - Arrows Ostrava
16:30  Joudrs Praha - Eagles Praha

Triatlon

Valencie (Španělsko) - Mistrovství Evropy na olympijských tratích


Knižní veletr

PRAHA  -  Svět knihy na Výstavišti v Holešovicích od 10:00 do 22:00 hodin

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)