Svátek má: Bohuslav

Sport

Velikost textu:

Kam v sobotu 3.června 2017 za sportem? Třeba na ragby, hokejbal?

Kam v sobotu 3.června 2017 za sportem? Třeba na ragby, hokejbal?

Sportovní program bývá o víkendu  naplněný tolika lákadly  a i když moc neporadíme, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, nezapomínejte však, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

V derby ragbyových týmů Pragy a Sparty se hraje o finále play off
3.červen 2017 - 07:34

Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet. Fandíme vám...


     v sobotu 3.června 2017




Fotbal

Liga žen, 6. kolo nadstavby skupina o titul

13:00 Liberec - Sparta Praha
16:00 Slavia Praha - 1. FC Slovácko

Atletika

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovický půlmaraton

Basketbal

PRAHA - přípravné utkání žen

14:00 ČR - Slovensko

Hokejbal

PARDUBICE - Mistrovství světa muži
Skupina A1:
14:00 Finsko - Kanada
21:30 Slovensko - Řecko

Skupina A2:
11:30 Portugalsko - Švýcarsko
16:30 ČR - USA

Skupina B1:
18:00 Libanon - Bermudy

Skupina B2:
09:00 Arménie - Haiti
Hongkong - Kajmanské ostrovy

PARDUBICE - Mistrovství světa ženy

12:00 USA - Itálie
15:00 Slovensko - Kanada
19:00 ČR - Velká Británie


Kanoistika

TACEN (Slovinsko) - Mistrovství Evropy ve vodním slalomu
11:05 K1 muži - semifinále
12:10 C1 ženy - semifinále
13:05 C2 muži - semifinále
15:05 K1 muži - finále
15:50 C1 ženy - finále
16:25 C2 muži - finále

Ragby


Extraliga, semifinále play off první utkání
Praga - Sparta od 14 hodin v Praze ve Vysočanech u Rokytky
Vyškov - Tatra Smíchov od 14 hodin stadión Jonka Navrátila

Na programu je semifinále ragbyové ligy play off: Praga - Sparta a Vyškov - Tatra Cyklistika

Ostrava  ME v ragby o sedmi hráčích

Cyklistika

Course de la Paix U23   /  UCI Under 23 Nations‘ Cup
start 12:00   2. etapa / stage 2 ... 3. 6. 2017 Krnov – Dlouhé stráně / 151 km /

Veslování

PRAHA 104. Primátorky
09:30     Osmy žákyně starší – 1. rozjížďka
09:40     Osmy žákyně starší – 2. rozjížďka
09:50     Osmy žáci starší – 1. rozjížďka
10:00     Osmy žáci starší – 2. rozjížďka
10:10     Osmy žáci starší – 3. rozjížďka
10:20     Osmy dorostenky – 1. rozjížďka
10:30     Osmy dorostenky – 2. rozjížďka
10:40     Osmy dorostenci – 1. rozjížďka
10:50     Osmy dorostenci – 2. rozjížďka
11:00     Osmy dorostenci – 3. rozjížďka
11:10     Osmy junioři – 1. rozjížďka
11:20     Osmy junioři – 2. rozjížďka
11:30     Skif ženy – 1. rozjížďka
11:40     Skif ženy – 2. rozjížďka
11:50     Skif ženy – 3. rozjížďka
12:00     Skif ženy – 4. rozjížďka
12:10     Osmy ženy – 1. rozjížďka
12:20     Osmy ženy – 2. rozjížďka
12:30     Osmy ženy – 3. rozjížďka
12:40     Skif muži – 1. rozjížďka
12:50     Skif muži – 2. rozjížďka
13:00     Skif muži – 3. rozjížďka
13:10     Skif muži – 4. rozjížďka
13:20     Skif muži – 5. rozjížďka
13:30     Osmy muži – 1. rozjížďka
13:40     Osmy muži – 2. rozjížďka
13:50     Osmy muži – 3. rozjížďka
14:00     Osmy žákyně starší – opravná jízda
14:10     Osmy žákyně starší – opravná jízda
14:20     Osmy žáci starší – opravná jízda
14:30     Osmy žáci starší – opravná jízda
14:40     Osmy dorostenky – opravná jízda
14:50     Osmy dorostenky – opravná jízda
15:00     Osmy dorostenci – opravná jízda
15:10     Osmy junioři – opravná jízda
15:20     Osmy junioři – opravná jízda
15:30     Skif ženy – opravná jízda
15:40     Skif ženy – opravná jízda
15:50     Osmy ženy – opravná jízda
16:00     Skif muži – opravná jízda
16:10     Skif muži – opravná jízda
16:20     Osmy muži – opravná jízda
16:40     Osmy dorostenci – semifinále
16:50     Osmy dorostenci – semifinále
17:00     Skif ženy – semifinále
17:10     Skif ženy – semifinále
17:20     Osmy ženy – semifinále
17:30     Osmy ženy – semifinále
17:40     Skif muži – semifinále
17:50     Skif muži – semifinále
18:00     Osmy muži – semifinále
18:10     Osmy muži – semifinále
18:20     Osmy ženy masters – 1. finále
18:30     Osmy ženy masters – 2. finále
18:40     Osmy ženy masters – 3. finále
19:00     Osmy muži masters – 1. finále
19:10     Osmy muži masters – 2. finále
19:20     Osmy muži masters – 3. finále

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)