Svátek má: Jaromír

Sport

Velikost textu:

Kam v úterý 7.září 2021 za sporem? Na fotbal, tenis, travní lyžování

Kam v úterý 7.září 2021 za sporem? Na fotbal, tenis, travní lyžování

Sportovní program je v těchto dnech kvůli stále skoro v celém světě řádící epidemii ještě stále  značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho žádné diváky.

Mistrovství Evropy mužů ve volejbale skupina B pokračuje zápasem ćerná Hora - Česko
7. září 2021 - 10:05

Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole  nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     Fandíme vám...

    v úterý   7. září  2021 


      Fotbal                                                                                    

Kvalifikace MS (Evropa)

Skupina A

18:00 Ázerbájdžán - Portugalsko
20:45 Irsko - Srbsko

Skupina D

20:45 Francie - Finsko
20:45 Bosna a Hercegovina - Kazachstán

Skupina F

20:45 Faerské ostrovy - Moldavsko
20:45 Dánsko - Izrael
20:45 Rakousko - Skotsko

Skupina G

20:45 Norsko - Gibraltar
20:45 Nizozemsko - Turecko
20:45 Černá Hora - Lotyšsko

Skupina H

20:45 Slovensko - Kypr
20:45 Rusko - Malta
20:45 Chorvatsko - Slovinsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina A

17:00 Finsko - Chorvatsko
18:00 Rakousko - Ázerbájdžán
18:00 Estonsko - Norsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina B

18:15 Lotyšsko - Německo
20:00 Polsko - Izrael
20:30 San Marino - Maďarsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina C

17:30 Litva - Španělsko
20:30 Severní Irsko -  Slovensko

Kvalifikace ME U21 ... skupina D

18:00  Kypr - Lichtenštejnsko
19:00  Island - Řecko

Kvalifikace ME U21 ... skupina E

17:30 Bulharsko - Wales
18:00 Gibraltar - Švýcarsko
18:45 Nizozemsko - Moldavsko

Kvalifikace ME U21 ... skupina F

16:00 Lucembursko - Irsko
16:30 Bosna a Hercegovina - Švédsko
17:30 Itálie - Černá Hora

Kvalifikace ME U21 ... skupina G

20:00 Anglie - Kosovo

Kvalifikace ME U21 ... skupina H

16:00  Makedonie - Srbsko
18:00  Ukrajina - Arménie

Kvalifikace ME U21 ... skupina I

16:00  Kazachstán - Dánsko
18:30  Turecko - Skotsko

MOL Cup ... 2. kolo

17:00  FK Baník Most - Souš - 1.FK Příbram

Mezinárodní přípravné zápasy

20:45  Lucembursko - Katar

   Lední hokej                                                                                                           

Přípravné zápasy

17:00  SHK Hodonín - Hockey Club Tábor
17:30  AZ Heimstaden Havířov - HK Poprad
18:00  SKLH Žďár nad Sázavou - HC RODOS Dvůr Králové n. Labem
18:00  HC Stadion Cheb - HC Děčín
18:00  HK Dukla Trenčín - HC Frýdek-Místek
18:00  HC Kometa Brno B - HHK Velké Meziříčí

Tenis

New York (USA) - Grandslamový turnaj žen US Open

Dvouhra - osmifinále

02:00  Karolína Plíšková - Anastasia Pavljučenkovová

Challenger Banja Luka ...  1. kolo

10:00  David Poljak - Tomas Martin Etcheverry
18:30  Vít Kopřiva - Mirza Bašić

Challenger Tulln ...  1. kolo

10:00  Matteo Martineau - Jonáš Forejtek
11:30  Lukas Neumayer - Jiří Veselý

US Open - muži ... čtvrtfinále

18:00 Botic Van de Zandschulp - Daniil Medveděv

US Open - ženy ... čtvrtfinále

20:00  Elina Svitolinová - Leylah Annie Fernandezová

US Open - čtyřhra žen ... osmifinále

An. Rodionovová, Ar. Rodionovová - M. Bouzková, L. Hradecká

New York (USA) - Grandslamový turnaj mužů US Open

Karlsruhe (Německo) - Turnaj žen

Atletika

Tábor - mítink Velká cena Tábora

Lyžování

Štítná nad Vláří - mistrovství světa v travním lyžování

Volejbal

Krakov (Pol.) - Mistrovství Evropy mužů ... skupina A

17:30 Srbsko - Řecko
20:30 Ukrajina - Belgie

Ostrava - Mistrovství Evropy mužů ... skupina B

16:00 Slovinsko - Bulharsko
19:00 Černá Hora - Česko

Tampere (Finsko) - Mistrovství Evropy mužů ... skupina C

17:30 Španělsko - Rusko
19:00 Finsko - Nizozemsko

Tallinn (Estonsko) - Mistrovství Evropy mužů ... skupina D

16:00 Lotyšsko - Německo
19:00 Chorvatsko - Estonsko

(ps, Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)