Svátek má: Lucie

Zprávy

Velikost textu:

Fox News: Vedení FBI musí zastavit tu „frašku" a odstoupit!

Fox News: Vedení FBI musí zastavit tu „frašku" a odstoupit!

Velice drsně se do Federalního úřadu vyšetřování (FBI) pustila americká televize Fox News.

Ilustrační foto
21. února 2018 - 10:10

Dokud stovky agentů FBI vyšetřují neexistující spiknutí Trumpa s Ruskem, skuteční zločinci svobodně zabíjejí Američany, pobouřeně uvedla Jeanine Pirrová, soudkyně na Fox News.

Takže FBI mohla zabránit masakru ve škole na Floridě, kdyby včas poslouchala varování o sklonech Nicholase Cruze (ten minulý týden zaútočil se střelnými zbraněmi ve škole a pozabíjel 17 lidí – pozn. red.). Úřad však nepodnikl žádné opatření a jako obvykle nesdělel informace s policií.

O tom, že to Cruz udělá, všichni věděli, s výjimkou FBI. Rozhořčení roste, když v té době ředitel FBI Christopher Ray říká: „Hluboce litujeme, že lidé jsou více bolí, protože FBI neprovedla inspekci v lednu, kdy obdržela informaci.“ Vy litujete, že je lidem ještě hůř? A proč ne toho, že jste nezastavil střelbu? Ne toho, že jste neudělali nic, abyste zabránili krveprolití ve škole? Ne toho, že jste byli příliš líní, aby jste to vyšetřili?

Litujete? Proč byste jste vyjádřil politování nad tím, že i když vystupujete před kamerami a považujete se za nejtvrdšího oprosazovatele práva, nejste schopni udělat ani to, na co stačí poslední policista v jakémkoli městě, v kterémkoli státě?

A vaše nestoudnost nezná hranice. Moje zdroje říkají, že FBI telefonovala s příbuznými obětí a řekla: „Chceme, abyste věděli, že zavádíme nové protokoly, aby se to znovu nestalo."Uděláte cokoli, abyste předešli tomu, aby se to znovu stalo? Řekněte mi, jak mi to pomůže, když pohřbím své dítě, který bylo zastřeleno ranou do hlavy? Nebo když se dívám do ložnice svého dítěte, protože vím, že se nikdy nevrátí domů?

A teď budete vyšetřovat? Jak vás známe, budete lhát, popírat, vymazávat elektronickou korespondenci, udělat vše potřebné k ochraně sebe sama.

Guvernér (Floridy) Rick Scott požaduje rezignaci ředitele Raye - a já přidávámm: nechť odejde celý vrcholový echelon, celé vedení FBI!

Více než třicet let jsem pracovala jako volená okresní prokurátorka, měla jsem své vlastní vyšetřovatele, pracovala s FBI a viděla, jak se bránili skutečným policistům, odebírala nám naše případy. FBI se v této zemi nepočítá s místními orgány činnými v trestním řízení. A nevěřte příběhům, že oni a místní policie jsou jedna velká šťastná rodina. Místní policie - to jsou skuteční policajti, kteří jsou vždy na místě a na pohotovosti. Odhalují zločiny.

Zatímco stovky agentů FBI honí Rusy na základě neexistující konspirace Trumpa s Ruskem, a předstírají, že se vyšetřují e-maily Clintonové, ale ignorují důvěryhodné zprávy, což by mělo stačit, na podání žaloby! Dokud takoví lidé, jako Peter Strzhok a Lisa Pageová, kteří měli měli poměr, a myslí si, že mohou změnit chod dějin, dokud (zástupce ředitele FBI) Andrew McCabe, vedoucí obchodů  Clintonové, a Trumpa, shromáždí statisíce dolarů na kampaň své manželky, skutečná spravedlnost selhává.

Hill: Kongres odhalil porušování vyšetřování FBI v případu Clintonové!
Agenti FBI z týmu Muellera nazývali Trumpa idiotem!


A neříkejte mi: "Nemáme dostatek zdrojů!" - nebo: „Každý se může mýlit."Nevšimli byste si zločinu ani pod nosem! Přiznejte, že jste zničili tolik případů, že je těžké si dokonce pamatovat, kdy jste něco udělali!

Kvůli bombě teroristů z Bostonu zemřeli čtyři lidé a ti, kteří ztratili končetiny nebo zrak se prostě nepočítají! A to všechno kvůli vašemu lhaní, že hrozba není dostatečně konkrétní. Masové zabíjení ve Fort Hoodu, střelba v nočním klubu Pulse v Orlandu, zabíjení v San Bernardinu. Teroristické útoky z 11. září! Ke každé z těchto událostí jste měli vztah. Ale vy jste takoví svérázní, jste egoisté, jste tak zpolitizovaní, sebespokojeni a namyšlení, že jste si ani nesdíleli informace s jinými orgány.

Dokonce i The New York Times píše, že perverzní doktor Larry Nassar byl ve vašem zorném poli téměř před třemi lety. A co jste udělali? Nic! Koho jste ohlásili? Nikoho! A podle odhadů je Nassarových obětí čtyřicet dětí.

Když FBI vidí takovou krutost a očividné ubližování našim dětem, říká: „Bezpečnost a blaho mládeže je jednou z hlavních priorit."Opravdu? Řekněte to smutným rodičům a příbuzným v Parklandu na Floridě. Oběti Nassara jsou stále naživu. Takže si možná FBI myslí, že chrání děti.


Samozřejmě, že FBI má dobré zaměstnance a zaměstnankyně. Ale jsou utlačováni, nejsou povyšováni. Celá moc je v rukou kliky vysoce postavených lidí. FBI zamotal a zpolitizoval svatý Jim Comey. Ale tato semena však zasel bývalý ředitel FBI Robert Mueller. Ten, který nyní provádí vyšetřování proti prezidentovi Trumpovi. Je čas zastavit tuto frašku. Je čas vrátit FBI k původnímu poslání, ukončila Jeanine Pirrová.

(kou, prvnizpravy.cz, foxnews, foto: arch.)