Svátek má: Teodor

Zprávy

Velikost textu:

Merkelová: Antisemitismus je trvale zakořeněn v Němcích

Merkelová: Antisemitismus je trvale zakořeněn v Němcích

Německá kancléřka Angela Merkelová k 70.výročí založení Ústřední rady Židů v Německu přednesla projev, který se ne každému líbil.

Angela Merkelová, německá kancléřka
17. září 2020 - 07:20

Nejničivější kancléřkou v Německu je po více než 75 letech opět hyperpokrytec - a ukazuje ve své parádní roli znepokojené matky národa jak je „otřesena“ důsledky své vlastní politiky, píše se v článku na webu journalistenwatch.com..

Tentokrát se nejedná o německé oběti výhrůžek a zločinců přivedených do země, které již nelze počítat - ale o rostoucí antisemitismus.Při příležitosti 70. výročí založení Ústřední rady Židů v Německu Merkelová nejen ocenila její služby, ale také označila rostoucí antisemitismus za „ostudu“ Německa. Kancléřka všech německých občanů, která zajistila, že do země vstoupily odhadem dva miliony nových antisemitů, z jejichž řad - navzdory veškerému statistickému nepořádku – pochází primárně protižidovské  násilí v Německu - nadále předstírá, že to hanebné je „Německo“

„Původní společnost, která se nezměnila a nadále cítí nenávist k Židům, pěstuje pravicový terorismus a xenofobii," řekla Merkelová.

„Rasismus a antisemitismus nikdy nezmizely,“ zdůraznila Merkelová, „nemá to nic společného s vítací politikou, islamisty a islámskými sdruženími v zemi - ale pouze s nenapravitelnými Němci!“

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,foto:arch.)