Svátek má: Oldřiška

Zprávy

Velikost textu:

Německá kosmetická firma Douglas si hýčká muslimky

Německá kosmetická firma Douglas si hýčká muslimky

Muslimský postní měsíc ramadán je téměř u konce. A tak, aby muslimové mohli dokonale oslavit nadcházející „festival cukru“ , poskytuje řetězec obchodů  Douglas odborné tipy pro muslimské ženy.

Stránka kosmetické firmy Douglas pro muslimské ženy
24. května 2020 - 09:01

Od této neděle, 24. května, se mohou „věřící“ oddávat jídlu, pití, kouření a sexu. Ano je konec ramadánu. Na rozdíl od křesťanů, kterým bylo kvůli koronaviru zakázáno oslavovat největší křesťanské svátky se svými rodinami, mohou muslimové strávit konec svatého měsíce v islámské komunitě. Poté se slaví „festival cukru“.

A tak, aby muslimská žena vypadala co nejlépe i pod šátkem na třídenním festivalu, největší evropský řetězec parfumerie, Douglas GmbH se sídlem v Düsseldorfu, rezervoval celou stránku na svém webu pro tipy a triky pro muslimské ženy.


Aisha tak může krok za krokem zjistit, jak si vytvořit perfektní make-up pro párty.

„Vyberte si klasický vzhled pro „festivalu cukru“. S ošetřenou pletí si vytvoříte perfektní základ, dramatické oční líčidlo stanoví zvýraznění a zářivé rty jsou ideální, “ radí Douglas své muslimské klientele, která roste stále rychleji.

Muslimská žena dosáhne „orientálního vzhledu“ „potlačením očí tmavým očním stínem“. Aby nevypadala jako jedna z těchto nedůvěryhodných žen, může si královna krásy s šátkem nosit nějaký makeup, ale bez světlé rtěnky. To je  rada islámsko-afinského experta Douglase.

(rp,prvnizpravy.cz,journalist,douglas,foto:arch.)